Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego...

Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-08-12, 11:50  //  Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Dlaczego warto golić się każdego ranka?
Reklamy
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2015-08-12, 11:50  //  Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego... Odpowiedz z cytatem
Niby tak ale nie każdego ranka ma się na to czas Razz ja lubię czasem się zapuścić i podobno wygląda to całkiem nieźle - tak mówią Wink ważne jest tylko żeby nie poddać się całkowicie naturze tylko trochę zadbać. Ja mam specjalną maszynkę brauna do przycinania zarostu i jest spoko:)
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2015-08-30, 20:36  //  Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego... Odpowiedz z cytatem
a jakich maszynek Panowie używacie? szukam czegoś dla swojego faceta na urodziny i nie wiem w ogóle na które warto zwrócić uwagę
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2015-09-01, 08:46  //  Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego... Odpowiedz z cytatem
Przodują dwie firmy: Braun i Philips. Kazda z nich rozwija odmienna technologie - Philips - okragle glowice, ktore teoretycznie powinny lepiej sie dopasowywac do twarzy natomiast Braun prostokatne.
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-10-31, 19:51  //  Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego... Odpowiedz z cytatem
Kup mu siekierę i powiedz, że od dziś będzie drwalem Smile
przemekS Gość



Post 2016-09-04, 18:23  //  Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego... Odpowiedz z cytatem
Ja golę się od kilku lat Panasonikiem i mi odpowiada ta maszynka, mam wrażliwą cerę a ona jej nie podrażnia.
Jan Gość



Post 2019-01-08, 19:37  //  Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego... Odpowiedz z cytatem
Po co? Bo w reklamach pokazują czy żeby zaliczyć jakąś pannę? Bo innych powodów nie widzę.
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: Dlaczego warto golić się każdego...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!