Forum Banzaj.pl » Książka » Komentarze do: Dlaczego Polacy nie chodzą do...

Komentarze do: Dlaczego Polacy nie chodzą do...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-02-25, 15:32  //  Komentarze do: Dlaczego Polacy nie chodzą do... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Dlaczego Polacy nie chodzą do biblioteki?
Reklamy
uknob

Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 7
Post 2015-02-25, 15:32  //  Komentarze do: Dlaczego Polacy nie chodzą do... Odpowiedz z cytatem
dzisiaj wszystko jest na necie.
Pożeraczka Książek

Dołączył: 07 Cze 2015
Posty: 1
Post 2015-06-07, 17:19  //  Komentarze do: Dlaczego Polacy nie chodzą do... Odpowiedz z cytatem
Czy biblioteki lub osoby zajmujące się i narzekające na niechodzenie Polaków do bibliotek, sprawdziło ile osób nie MOGĄ korzystać z zasobów biblioteki, ponieważ zameldowani są w innym mieście a na stałe mieszkają lub wynajmują mieszkanie w innym? WIĘCEJ, w jednym mieście nie można zapisać się do biblioteki z innej dzielnicy !!! W bibliotekach nadal obowiązuje rejonizacja !
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-07-03, 09:52  //  Komentarze do: Dlaczego Polacy nie chodzą do... Odpowiedz z cytatem
nie wiem czemu, dziwi mnie to, chyba mają za dużo innych atrakcji, szybciej i łatwiej dostępnych, książki ich nudzą, niestety takie mamy teraz społeczeństwo wyświetlaczy. Ja też często nie czytam książek, ale czasem coś się uda ciekawe znaleźć dla mnie, ostatnio zatrzymałem się na chwilę w księgarni Matras i kupiłem książkę o służbach specjalnych "Pięść Dawida. Tajne służby Izraela" Artur Górski
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-12-12, 11:15  //  Komentarze do: Dlaczego Polacy nie chodzą do... Odpowiedz z cytatem
Przypuszczam, że w bibliotekach trudno o nowości, a i jest internet w którym znajdzie się wszystko. Ja tak znalazłem Dziennik o-błędnik. Dużo o tej książce słyszałem. Czytałem opinie i wreszcie postanowiłem ją kupić. Bo tematyka życiowych dylematów życiowych, jest mi bliska. To też dobra propozycja na prezent dla mojej żony.
Forum Banzaj.pl » Książka »  Komentarze do: Dlaczego Polacy nie chodzą do...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!