Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: Dlaczego mężczyźni zapuszczają brody?

Komentarze do: Dlaczego mężczyźni zapuszczają brody?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-11-23, 15:49  //  Komentarze do: Dlaczego mężczyźni zapuszczają brody? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Dlaczego mężczyźni zapuszczają brody?
Reklamy
sonatusia

Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 33
Post 2015-11-23, 15:49  //  Komentarze do: Dlaczego mężczyźni zapuszczają brody? Odpowiedz z cytatem
a gdzie "bo niektóre kobiety szaleją na punkcie bród"? Smile
Aleister Gość



Post 2016-07-22, 00:20  //  Komentarze do: Dlaczego mężczyźni zapuszczają brody? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem fanem brody, ale nie długiej raczej średniokrótkiej. Odkąd zapuściłem brodę to moja dziewczyna stwierdziła, że tak mi w niej dobrze, że tak ma już zostać na zawsze Smile No to, żeby nie było nudno bawię się w trymowanie jej ( pasuje mi trymerPanasonic) na różne sposoby no i staram się cieszyć pielęgnacją, te wszystkie olejki czy woski sa naprawdę fajne hehe
Bebot

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 16
Post 2016-07-25, 10:34  //  Komentarze do: Dlaczego mężczyźni zapuszczają brody? Odpowiedz z cytatem
Możesz podać dokładnie jakiego trymera używasz? Szukam jakiegoś dla siebie, ale jak zobaczyłem ile tego jest to dostałem zawrotu głowy Very Happy
mańka Gość



Post 2019-06-24, 19:50  //  Komentarze do: Dlaczego mężczyźni zapuszczają brody? Odpowiedz z cytatem
Jesteście męscy jak sukinkot. Jeden z drugim goguś o trymowaniu na forum ciurlają. Ta wasza moda, młode Wertery, tak mnie wkurza - a wiecie dlaczego? Bo się gryzie z waszą zniewieściałą osobowością, ciamciaramcia, maminsynkostwem, płaczliwością, ipsacyzmem, babraniem się w sobie i Bóg wie co jeszcze. Tak źle z facetami jak teraz nie było nigdy. I jeszcze jedną modę wśród tych glutków z brodą zauważyłam: zarywanie do starszych o co najmniej 15 lat kobiet. Powiem wam w sekrecie - kijem bym takiego nie dotknęła!
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: Dlaczego mężczyźni zapuszczają brody?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!