Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Ćwiczenia, które poprawią jakość...

Komentarze do: Ćwiczenia, które poprawią jakość...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-05-23, 22:14  //  Komentarze do: Ćwiczenia, które poprawią jakość... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Ćwiczenia, które poprawią jakość Twojego seksu
Reklamy
przyjemniak

Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 38
Post 2014-10-08, 12:07  //  Komentarze do: Ćwiczenia, które poprawią jakość... Odpowiedz z cytatem
ćwiczenia ćwiczeniami ale ważne jest to co jemy. Dieta i suplementy diety takie jak permen king dają zadowalające efekty. W połączeniu z ćwiczeniami możemy przedłużyć swoją młodość Smile
kolega Gość



Post 2017-07-29, 08:18  //  Komentarze do: Ćwiczenia, które poprawią jakość... Odpowiedz z cytatem
oprócz ćwiczeń warto wspomóc się też lekiem jak się ma duży problem. dla mnie najlepszym jest w tym przypadku Maxigra Go. Żuję ją przed seksem i dzięki niej wszystko działa jak potrzeba. Seks jest idealny i nie ma mowy o tym, że coś pójdzie nie po mojej myśli. Maxigra jest jak miętowa guma do żucia, nawet nikt się nie orientuję, że właśnie żuję lek na erekcję.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Ćwiczenia, które poprawią jakość...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!