Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla...

Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-04-18, 16:43  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla Czytelników Banzaj.pl
Reklamy
f1aaa

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 1
Post 2012-04-18, 16:43  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Sportowy NEXT narodził się 12 kwietnia 1989 roku na polskiej ziemi. Chodzi oczywiście o Artura Szpilkę, czyli naszą nową bokserską nadzieję, której eksperci wróżą wielką karierę, zwieńczoną pierwszym dla Polski pasem mistrza świata wagi ciężkiej.

Szpilka to pięściarz nietuzinkowy, młody, głodny sukcesu. Na 10 dotychczas stoczonych walk, wszystkie wygrał przez nokaut, a o mocy jego lewego sierpowego przekonał się już m. in. doświadczony Owen Beck, były pretendent do mistrzostwa świata.

Historia Artura brzmi jak scenariusz hollywoodzkiego filmu. Pseudokibic Wisły Kraków zostaje zauważony przez trenera, co odmienia jego życie i mimo pobytu w więzienie udaje mu się znaleźć właściwą drogę, na której końcu ma stać past bokserskiego czempiona wszechwag.

Podczas ceremonii ważenia Szpilka nie stroni od emocji i prowokujących gestów, wyzwalając u kibiców dodatkową dawkę głodu ujrzenia szermierki na pięści.

O tym, jak wielkim prospektem jest Szpilka świadczy chociażby fakt, że niedawno na sparingi zaprosił go sam Władimir Kliczko, dominator wagi ciężkiej.

Jeśli mam wskazać sportowego NEXT, wybieram Artura Szpilkę!
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2012-04-18, 18:56  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
NEXT w sporcie to Polska Mistrzem na EURO 2012 Very Happy
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-04-18, 20:35  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Temat szeroki jak morze Smile Czekamy na kolejne pomysly do Was. Nagroda czeka Smile
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2012-04-18, 22:10  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Co jest NEXT w sporcie? Kolejne wyzwanie, kolejny rekord, kolejny... trening Smile
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-04-18, 22:54  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Podobne ujęcia można kręcić nagrodą w naszym konkursie Smile

gopro kamera 3.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  48.92 KB
 Odsłon:  20 raz(y)

gopro kamera 3.jpg

gopro kamera 2.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  68.08 KB
 Odsłon:  17 raz(y)

gopro kamera 2.jpg

gopro kamera.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  72.45 KB
 Odsłon:  17 raz(y)

gopro kamera.jpg

Kamilscheich

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 1
Post 2012-04-19, 07:26  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
NEXT w sporcie szansą na zdrowsze życie. Moim NEXTem jest bieganie - dyscyplina która wkrada się do naszego kraju chociaż ciągle biegacze muszą spotykać się ze złośliwymi docinkami na swój temat. Dlaczego NEXT? Bo pomaga przede wszystkim umysłowi. Przez to 30-40 minut dziennie można wspaniale poukładać sobie myśli, zastanowić się nad tym co zmienić w życiu NEXT i często posłuchać swojej ulubionej muzyki na którą nie ma czasu w pracy czy w wirze domowego szaleństwa Wink Polacy - biegajmy!
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2012-04-19, 09:23  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Dla mnie NEXT w sporcie to przede wszystkim zastrzyk adrenaliny dla mojego organizmu. Nie chce go w pracy czy w domu. Ale jak ubieram dres, adidasy, sluchawki na uszy to liczy sie wlasnie zastrzyk pozytywnych emocji, wysilek i adrenalina!
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-04-19, 16:07  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Mamy zatem już kilka ciekawych propozycji Smile Czekamy na kolejne. Czym nas zaskoczycie? Smile
MD66

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 1
Post 2012-04-19, 16:24  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
NEXT w moim życiu... życiu sztuk walki, oznacza kolejne uderzenie serca, kolejny oddech, kolejny cios wymierzony w przeciwnika. NEXT to każda wygrana chwila dająca powód do dumy i każda porażka zmuszająca do jeszcze cięższych treningów. NEXT to następny poziom, rozwój... Jeszcze więcej, jeszcze mocnej, jeszcze szybciej... to właśnie dla mnie NEXT.
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2012-04-19, 18:36  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Ja mam średnią motywację do treningu więc dla mnie NEXT to "coś" co mi da dodatkowego kopa aby ruszyc sie z fotela.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-04-19, 21:16  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Kolejna probka mozliwosci jakich mozecie sie spodziewac po naszej nagrodzie w konkursie. Jest o co walczyc Smile Czekamy na Wasze pomysly Smile

darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2012-04-19, 21:57  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Next to przyszłość, która zrewolucjonizuje sport. Next to produkt, który zamieni zwykłego, szarego, przeciętniaka w osobę pełną pasji, chęci rywalizacji, chęci zwyciężania ... w prawdziwego sportowca!
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2012-04-20, 10:30  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Najwyższy poziom adrenaliny.
Euforia na trybunach i przed telewizorami.
eXtremalna rywalizacja na światowym poziomie.
Trofea, których zdobycie daje chwałę na wieki.
Ryzykant

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 109
Post 2012-04-20, 10:46  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Nie rozpamiętuj wczorajszej porażki...liczy się przyszłość, liczy się NEXT.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzca !!!
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-04-20, 17:26  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Robi się coraz ciekawiej Smile Czekamy na kolejne Wasze propozycje. Kto NEXT... znaczy następny? Wink
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2012-04-20, 22:13  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
NEXT to dalej, mocniej, szybciej. NEXT to kolejne wyzwania, które przesuwanią granice naszego organizmu. NEXT to brak limitu i dzięki niemu mamy motywację do dalszego treningu.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2012-04-20, 22:59  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Mamy juz kilkanascie propozycji, czekamy na kolejne Smile Przed Wami kolejny dzień konkurs. Zegar tyka, zostalo coraz mniej czasu do zakonczenia konkursu. Nie czekajcie na ostatnia chwile Smile
Ignam

Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 1
Post 2012-04-21, 00:07  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
Myślę, że na fali eco i powrotu do natury NEXT w sporcie, to będzie raczej PREVIOUS. Bez sterydów, anabolików, stymulantów... Jak w starożytności, na greckich olimpiadach - goło i wesoło Smile
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2012-04-21, 15:53  //  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Odpowiedz z cytatem
NEXT to nowy sport w którym:
skaczę, biegam, dyskiem rzucam
się podciągam, czasem kucam
sprawny jestem - to podstawa
NEXT to swietna zabawa!!!
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Co jest NEXT w sporcie? Konkurs dla... Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!