Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » Komentarze do: Co jeść na kaca? - dieta ratunkowa

Komentarze do: Co jeść na kaca? - dieta ratunkowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-07-05, 15:31  //  Komentarze do: Co jeść na kaca? - dieta ratunkowa Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Co jeść na kaca? - dieta ratunkowa
Reklamy
Filipo

Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 41
Post 2014-07-05, 15:31  //  Komentarze do: Co jeść na kaca? - dieta ratunkowa Odpowiedz z cytatem
Oj ja do kaca staram się nie dopuszczać, bo z jedzeniem na kacu to mowy nie ma...Ale jak na imprezie wypije sobie Alcovit to rano jest spoko, kaca dużego nie ma, raczej zmęczenie bardziej.
Piter Gość



Post 2020-05-04, 11:30  //  Komentarze do: Co jeść na kaca? - dieta ratunkowa Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajny wpis, pewnie pomoże nie jednej osobie w kacowej potrzebie Smile Osobiście jeśli wiem, że szykuje się ?grubsza? impreza, to sięgam po 2KC ? tabletki biorę przed imprezą, w jej trakcie i zaraz przed pójściem spać. Znacząco pomaga to w walce z objawami dnia poprzedniego. Co do posiłków, to na śniadanie polecam jajecznicę z białym pieczywem, na obiad, tak jak wspomniane w artykule, rosołek albo żurek. Do nawadniania nie polecam z kolei czystej wody ? lepiej dodać do niej odrobinę cytryny czy miodu. Poprawi to jej smak i sprawi, że nie będzie od razu wyrzucana z organizmu ? ten będzie musiał ją wpierw ?przetrawić? z dodatków, przez co lepiej nas nawodni Smile
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  Komentarze do: Co jeść na kaca? - dieta ratunkowa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!