Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Komentarze do: Chord Electronics Mojo - debiut rasowego...

Komentarze do: Chord Electronics Mojo - debiut rasowego...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-10-15, 10:16  //  Komentarze do: Chord Electronics Mojo - debiut rasowego... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Chord Electronics Mojo - debiut rasowego przetwornika i wzmacniacza słuchawkowego
Reklamy
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2015-10-15, 10:16  //  Komentarze do: Chord Electronics Mojo - debiut rasowego... Odpowiedz z cytatem
Przypomina mi walkmana z dawnych lat Smile
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2015-10-15, 12:34  //  Komentarze do: Chord Electronics Mojo - debiut rasowego... Odpowiedz z cytatem
No to jest przyszłość. Ja mam wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem podłączone do kompa przez USB. Do tego słuchawki AKG 701. Na jakość dźwięku nie mogę narzekać. Niestety sam wzmacniacz z przetwornikiem jest stacjonarny i brakuje mi najbardziej mobilności. I mimo iż jestem bardzo zadowolony z dźwięku to pewnie niedługo zmienię na jeszcze bardziej kompaktowy przetwornik z wbudowanym odtwarzaczem tak aby słuchać muzyki w dowolnym miejscu. Obecnie już jest to możliwe bez kompromisu w kwestii jakości dźwięku.
oldwisetree

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 77
Post 2015-10-31, 20:07  //  Komentarze do: Chord Electronics Mojo - debiut rasowego... Odpowiedz z cytatem
Pytanie o celowość wzmaka do słuchawek dziś. Chyba, że chcesz stracić słuch.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Komentarze do: Chord Electronics Mojo - debiut rasowego...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!