Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Chinosy - spodnie dla faceta?

Komentarze do: Chinosy - spodnie dla faceta?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-11-13, 01:50  //  Komentarze do: Chinosy - spodnie dla faceta? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Chinosy - spodnie dla faceta?
Reklamy
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2013-11-13, 01:50  //  Komentarze do: Chinosy - spodnie dla faceta? Odpowiedz z cytatem
Popieram w całej rozciąłości. Sam ostatno przewietrzyłem swoją garderobę i kilka par jeansow zastąpiły chinosy. Nie lubię sztruksów ani garniturowych więc wybór był dość oczywisty. Największa zaleta to dużo wieksze możliwości jeżeli chodzi o dobór kolorów.
strike Gość



Post 2017-01-21, 09:24  //  Komentarze do: Chinosy - spodnie dla faceta? Odpowiedz z cytatem
Spodnie dla faceta? Dla faceta wymyślono kilt, spodnie są szkodliwe, powodują przegrzewanie się jaj, obniżają płodność i zwiększają ryzyko nowotworow jąder.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-04-05, 09:44  //  Komentarze do: Chinosy - spodnie dla faceta? Odpowiedz z cytatem
A czemu nie dla faceta ? Ogólnie źle dobrany tytuł. Sam uwielbiam chinosy. Barrdzo dobrze się w nich czuję. Mma dość grube łydki i dlatego w rurkach prezentuję się nie za specjalnie ( rurki są dla mnie zbyt obcisłe....). Chinosy znacznie lepiej na mnie przylegają . I lepiej mi pasują.

Poza tym jest to sztandardowy model wielu firm. Zobaczcie sobie ile dobrych marek ma je w noworocznych kolekcjach.
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2017-11-07, 11:44  //  Komentarze do: Chinosy - spodnie dla faceta? Odpowiedz z cytatem
Chinosy są niezłe. Chociaż chodzę w nich głownie latem. NIe wyobrazam sobie chodzić w nich zimą. Dziwnie wygladają do zakrytych butów ( najlepiej do letnich mokasynów...).
Gacoperz Gość



Post 2018-01-16, 08:25  //  Komentarze do: Chinosy - spodnie dla faceta? Odpowiedz z cytatem
Chinosy? Niby nie mam nic przeciw, ale jednak nie przywykłem do takich spodni. To już joggery - meskie robią na mnie lepsze wrażenie.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Chinosy - spodnie dla faceta?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!