Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie?

Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-12-15, 11:28  //  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie?
Reklamy
PatrykHelka

Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 1
Post 2015-12-15, 11:28  //  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie? Odpowiedz z cytatem
Poproszę o model butów ze zdjęcia nr 5 w galerii
galeriamarek.pl Gość



Post 2016-10-07, 14:36  //  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie? Odpowiedz z cytatem
Szukając wytrzymałych butów na zimę warto zwrócić uwagę na Timberlandy. Szczególnie klasyczne Premium 6- buty nie do zdarcia. Owszem, kosztują sporo, ale kupując je mamy nieprzemakalny i nieprzepuszczający zimna but na lata Wink
rojo

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 148
Post 2016-10-22, 14:39  //  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o wytrzymałe i wygodne buty, to ja zainwestowałem w ten model

salomon.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  56.16 KB
 Odsłon:  0 raz(y)

salomon.jpg

zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2017-01-21, 13:16  //  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie? Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukasz wygodnych butów na zimę dla kobiety Mi osobiście podobają się trapery z futerkiem. W których noga jest stabilna, a podeszwa nie przemaka.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2018-01-10, 12:24  //  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie? Odpowiedz z cytatem
Na butach zimowych polecam nie oszczędząc i jeśli już chcecie sobie jakieś kupić to kupcie buty z prawdziwej skóry. Jest to również swego rodzaju oszczedność ponieważ takie buty posłużą Wam na o wiele dłużej i nie rozpadną się tak szybko jak buty z ceraty ( które będą również o wiele mniej grzały)

Sa teraz wyprzedaże zimowe tak wiec jest to najlepszy okres do kupna sobie czegoś na zimę:
Dobre ceny ma answear: https://answear.com/p/buty-zimowe-meskie-3057-t.html
Osobiscie chodzę w butach typowo sportowych:

Na grubej podeszwie. Takie są najwygodniejsze.

buty.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  9.56 KB
 Odsłon:  5365 raz(y)

buty.jpg

fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2018-09-25, 10:19  //  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie? Odpowiedz z cytatem
Całkiem fajne buty.Jedyne co mi sie w nich nie podoba, to ta biała podeszwa. W ładne słoneczne dni będzie to wygladało dobrze,jednak jak pogoda sie pogorszy to ta podeszwa od razu się pobrudzi i buty od razu stracą na wyglądzie.

Mi osobiscie podobają sie buty w ten deseń:



Poleca również zajrzeć sobie na ten wpis na blogu:
https://blog.fitanu.com/pl/buty-outdoorowe-na-szczycie-modowych-trendow/

Jest tutaj napisane na co zwracać uwagę przy wyborze takich butów.
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2018-10-31, 13:08  //  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie? Odpowiedz z cytatem
Kobiety mogą skorzystać z tej oferty https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kozaki-damskie_Kozaki-na-koturnie-147.html jest tu bardzo duży wybór kozaczków damskich promocyjnych cenach. Ja mam zamiar siostrze sprezentowć na koturnie, za kolano.
Algo

Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 127
Post 2019-04-15, 14:03  //  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie? Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej, takie trekkingowe buty w zimę to najlepsze co może być. Przede wszystkim za kostkę Wink
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Buty zimowe - jak wybrać odpowiednie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!