Forum Banzaj.pl » Ziemia - rowery, narciarstwo, wspinaczka i inne » Komentarze do: Bukovel - ukraiński ośrodek narciarski

Komentarze do: Bukovel - ukraiński ośrodek narciarski

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-03-14, 15:27  //  Komentarze do: Bukovel - ukraiński ośrodek narciarski Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Bukovel - ukraiński ośrodek narciarski
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-03-14, 15:27  //  Komentarze do: Bukovel - ukraiński ośrodek narciarski Odpowiedz z cytatem
wow w zyciu bym nie pomyslal zeby jechac na narty na Ukraine Smile wie ktos jak wyglada cenowo ??
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-03-14, 21:02  //  Komentarze do: Bukovel - ukraiński ośrodek narciarski Odpowiedz z cytatem
Cenowo wyglada fajnie np karnet na caly dzien wychodzi kolo 50zl - za to slyszalem ze drogi maja straszne i dojazd z polski jest mega do bani.
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-03-14, 21:07  //  Komentarze do: Bukovel - ukraiński ośrodek narciarski Odpowiedz z cytatem
Jak juz chcecie jechac na Ukraine uwazajcie na swoje samochody podobno strasznie tam kradna.
Jaro77

Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 2
Post 2013-11-13, 14:08  //  Komentarze do: Bukovel - ukraiński ośrodek narciarski Odpowiedz z cytatem
na ukrainę lepiej wybrać się grupą zorganizowana- przynajmniej o auto nie trzeba się bać. ja byłem z dwa lata temu z wytwórnia wypraw. Sam wyjazd tani, karnety na miejscu też w ludzkiej cenie, tym bardziej, że jak na stoku jest sie od rana jest spora zniżka, trochę wiecej na % wydałem, no ale to juz specyfika kraju..
Forum Banzaj.pl » Ziemia - rowery, narciarstwo, wspinaczka i inne »  Komentarze do: Bukovel - ukraiński ośrodek narciarski
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!