Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: Broda doskonałym sposobem na podryw?

Komentarze do: Broda doskonałym sposobem na podryw?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-04-21, 18:28  //  Komentarze do: Broda doskonałym sposobem na podryw? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Broda doskonałym sposobem na podryw?
Reklamy
sonatusia

Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 33
Post 2014-04-21, 18:28  //  Komentarze do: Broda doskonałym sposobem na podryw? Odpowiedz z cytatem
Prawdziwy facet po prostu MUSI mieć brodę! Żeby było, co głaskać, całować, skubać, podgryzać, o co się ocierać... Brody są mega sexy!
tito

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27
Post 2014-04-22, 14:07  //  Komentarze do: Broda doskonałym sposobem na podryw? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, broda to postawa zagadnienia Wink Tylko trzeba pamiętać żeby o nią dbać co by nie zarosnąć tak całkiem... U mnie niby nie rośnie szybko ale tak raz w tygodniu mała sesja ze styleshaverem to podstawa schludnego wyglądu brody Wink
sonatusia

Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 33
Post 2014-05-23, 19:33  //  Komentarze do: Broda doskonałym sposobem na podryw? Odpowiedz z cytatem
Haha, chyba mam jakieś zboczenie na punkcie bród, bo widzę temat z brodami, wpadam skomentować, a widzę, że już tu byłam.

No tak, brody... ech... można rozpływać się nad nimi godzinami! Smile
szkot54

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 54
Post 2015-08-12, 12:28  //  Komentarze do: Broda doskonałym sposobem na podryw? Odpowiedz z cytatem
Doczekałem się czasów modnej brody. Dużo wygodniejsze niż codzienne golenie się na zero. Co prawda raz na kilka dni trzeba wyregulować ale jak się ma dobrą maszynkę to chwila i gotowe Smile
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: Broda doskonałym sposobem na podryw?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!