Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Komentarze do: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem

Komentarze do: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-09-20, 13:11  //  Komentarze do: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-09-20, 13:11  //  Komentarze do: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem Odpowiedz z cytatem
Wach nie ma takich umiejetnosci jak Kliczko i wydaje mi sie ze Adamek proadzilby sobie z nim.
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-09-20, 13:13  //  Komentarze do: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem Odpowiedz z cytatem
Nie ma co pisac kto by wygral ... do tej walki i tak nie dojdzie nie ma najmniejszych szans zeby Adamek zgodzil sie na walke z Wachem.
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-09-21, 13:00  //  Komentarze do: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem Odpowiedz z cytatem
darooo napisał: Nie ma co pisac kto by wygral ... do tej walki i tak nie dojdzie nie ma najmniejszych szans zeby Adamek zgodzil sie na walke z Wachem.



Nie wiem, czy czytałeś ale Ziggi dzisiaj mowil ze sa chetni na walke Smile jak sie bedzie zgadzać kasa, to walka sie odbedzie.
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-09-22, 19:50  //  Komentarze do: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem Odpowiedz z cytatem
tez mi sie wydaje ze jak bedzie kasa to Adamek bedzie na ringu Smile tylko teraz moze byc problem z kasa Adamek po walce z Kliczka zapewne bedzie chcial duzoooo $$$$
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-01-23, 18:05  //  Komentarze do: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem Odpowiedz z cytatem
eee jak dla mnie to tylko takie promotorskie gadanie, zeby o nim pisali w gazetach. Nie ma szans na ta walke w najblizszych latach.
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Komentarze do: Boks: Wach chce walczyć z Adamkiem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!