Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid...

Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-05-22, 12:39  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid Kostecki - hitowa walka w Polsce!
Reklamy
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2012-05-22, 12:39  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid... Odpowiedz z cytatem
Ciekawe po ile planują PPV, bo wydaje mi sie ze malo kto bedzie chcial zaplacic za taka walke. Roy to juz emeryt i ciezko bedzie sprzedac taki pojedynek.
Zorro

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 56
Post 2012-05-22, 12:42  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid... Odpowiedz z cytatem
Też jestem zdania że PPV na tej walce to lekka przesada ... Roy i Cygan to nie Adamek i Kliczko, żeby płacić. Ja na pewno nie zapłacę za takie coś ...
Waldi2

Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 72
Post 2012-06-18, 21:26  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid... Odpowiedz z cytatem
Spokojnie zobaczcie jakie beda inne walki i dopiero marudzcie ... z tego co czytalem na tej gali ma walczyc Szpila z McClinem, i jeszcze jeden Polak z bylym mistrzem swiata, wiec moze byc ciekawie.
dzons97

Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 1
Post 2012-06-26, 17:42  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid... Odpowiedz z cytatem
Waldi2, no i co z tego że Szpilka walczy na tej gali, jak on swoją walkę zakończy w pierwszej rundzie. Cygan aresztowany, nawet nie wiadomo kto będzie walczył. Kiedy usłyszałem że ta walka jest w PPV to myślałem że kosztuje z 11 zł, choć samo to że to PPV było dla mnie zdziwieniem... Sam Kostecki wątpie, żeby był z tego zadowolony..-.- Napewno dużo na tym nie zyskają, bo dużo osób tego nie wykupi.
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-06-26, 19:23  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid... Odpowiedz z cytatem
Widzieliście face to face McClina i Szpili. Artur wyglada przy nim jak cruiser wcale nie bedzie mial tak łatwo. Co do PPV nie ma co sie wypowiadac, bo żal Smile
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-06-26, 19:24  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid... Odpowiedz z cytatem
darooo napisał: Ciekawe po ile planują PPV, bo wydaje mi sie ze malo kto bedzie chcial zaplacic za taka walke. Roy to juz emeryt i ciezko bedzie sprzedac taki pojedynek.


PPV bedzie po 30zl.
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior vs. Dawid...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!