Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior - "mogę się...

Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior - "mogę się...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-06-25, 20:16  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior - "mogę się... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Boks: Roy Jones Junior - "mogę się bić nawet z Gołotą"
Reklamy
Rolnik

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 122
Post 2012-06-25, 20:16  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior - "mogę się... Odpowiedz z cytatem
Moze wyjsc z tego ciekawa walka. Jakby walczyl Cygan na pewno poskładałby starego Roya w kilka rund a z tym Głażewskim to nie wiadomo jak wypadnie.
Ryzykant

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 109
Post 2012-06-25, 20:26  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior - "mogę się... Odpowiedz z cytatem
Roy to rozbity staruszek i Pawel tez nie bedzie mial z nim problemow.
Zorro

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 56
Post 2012-06-28, 14:41  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior - Odpowiedz z cytatem
Ryzykant napisał: Roy to rozbity staruszek i Pawel tez nie bedzie mial z nim problemow.


Mogę sie założyć o flaszek, że Roy to wygra Smile
Blaszak

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 55
Post 2012-07-03, 20:10  //  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior - Odpowiedz z cytatem
Ryzykant napisał: Roy to rozbity staruszek i Pawel tez nie bedzie mial z nim problemow.


Z pierwsza częścią zdania trafiles tak Roy to rozbity staruszek, ale z druga juz gorzej nawet z takim oldboyem Pawel niestety mial duzo problemow.
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Komentarze do: Boks: Roy Jones Junior - "mogę się...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!