Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Komentarze do: Boks: Haye - "Witalij, jestem tutaj!"

Komentarze do: Boks: Haye - "Witalij, jestem tutaj!"

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-07-15, 11:09  //  Komentarze do: Boks: Haye - "Witalij, jestem tutaj!" Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Boks: Haye - "Witalij, jestem tutaj!"
Reklamy
Kwiatekk

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 45
Post 2012-07-15, 11:09  //  Komentarze do: Boks: Haye - "Witalij, jestem tutaj!" Odpowiedz z cytatem
Znowu sie zaczyna show Haye`a - teraz przez najblizsze kilka miesiecy bedzie kozaczył i pompowal balonik walki z Witkiem.
Blaszak

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 55
Post 2012-07-15, 11:14  //  Komentarze do: Boks: Haye - "Witalij, jestem tutaj!" Odpowiedz z cytatem
Nie wydaje mi sie zeby doszlo do walki z Kliczka ... jak dla mnie Witalij zakonczy kariere po walce w sierpniu.
Cionek

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 90
Post 2012-07-16, 18:28  //  Komentarze do: Boks: Haye - Odpowiedz z cytatem
Blaszak napisał: Nie wydaje mi sie zeby doszlo do walki z Kliczka ... jak dla mnie Witalij zakonczy kariere po walce w sierpniu.


Tez słyszałem takie opinie, ze jak wygra wybory to kończy karierę. W ogolę manager Witka mowil, ze kilka miesiecy temu proponowali walke Haye-owi i on zdecydował że woli walczyc z Chisora, wiec teraz oni nie sa zainteresowani.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2012-08-10, 19:17  //  Komentarze do: Boks: Haye - Odpowiedz z cytatem
ta ta Smile wystarczy ze sie bedzie zgadzac kasa i zmieni zdanie.
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Komentarze do: Boks: Haye - "Witalij, jestem tutaj!"
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!