Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Komentarze do: Boks: Haye pragnie rewanżu z Kliczką

Komentarze do: Boks: Haye pragnie rewanżu z Kliczką

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-07-04, 19:26  //  Komentarze do: Boks: Haye pragnie rewanżu z Kliczką Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Boks: Haye pragnie rewanżu z Kliczką
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-07-04, 19:37  //  Komentarze do: Boks: Haye pragnie rewanżu z Kliczką Odpowiedz z cytatem
Ciekawe, czy sie Kliczko zgodzi co by nie bylo strasznie duza kasy dostali za ostatnio walke.
milanista

Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 30
Post 2011-07-06, 14:29  //  Komentarze do: Boks: Haye pragnie rewanżu z Kliczką Odpowiedz z cytatem
Kliczko może się zgodzić, ale jako mistrz będzie chciał dostać większą kasę niż Haye, a ten będzie pewnie robił problemy. Poza tym już widzę że sie milutki zrobił i grzeczny, wszystko po to żeby Kliczkę zachęcić do walki, bo gdyby dalej pyskował to pewnie nic by z tego nie było Wink

Ja na miejscu Kliczki nie dałbym mu rewanżu. Haye sam planował pokonać jednego i drugiego Kliczkę, a później zakończyć karierę nie dając im okazji do rewanżu. Niech spada, ja bym go olał - niech kończy z boksem tak jak planowal ;D
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-07-06, 16:10  //  Komentarze do: Boks: Haye pragnie rewanżu z Kliczką Odpowiedz z cytatem
Z tego co czytałem promotor Wladka stwierdzil ze rewanz ich nie interesuje i planuja zorganizowac gale w USA ( prawdopodobnie przeciwnikiem bedzie Areola ) Smile

cos niby Witalij mowil ze moglby go zlac, ale nie wydaje mi sie zeby Haye zgodzil sie na ich warunki $$.
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Komentarze do: Boks: Haye pragnie rewanżu z Kliczką
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!