Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautowany przez...

Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautowany przez...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-09-02, 10:17  //  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautowany przez... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Boks: Grzegorz Proksa znokautowany przez Giennadija Gołowkina
Reklamy
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2012-09-02, 10:17  //  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautowany przez... Odpowiedz z cytatem
Rozjechał naszego Grzesia jak czołg. Tak sie zastanawiam, czy to kwestia formy Proksy, czy po prostu jeszcze nie jest na tyle dobry żeby walczyć z najlepszymi ?
Kwiatekk

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 45
Post 2012-09-05, 10:31  //  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautowany przez... Odpowiedz z cytatem
Nawet gdyby Proksa byl w zyciowej formie, to i tak by przegrał. Gołowkin pokazał ze jest z innej planety, juz teraz wiem dlaczego nikt nie chce z nim walczyć.
Slayer

Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 49
Post 2012-09-10, 10:54  //  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautowany przez... Odpowiedz z cytatem
A mi sie wydaje ze Proksa nie byl przygotowany do tej walki i dlatego tak slabo wypadl.
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2012-09-17, 11:27  //  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautowany przez... Odpowiedz z cytatem
Slayer napisał: A mi sie wydaje ze Proksa nie byl przygotowany do tej walki i dlatego tak slabo wypadl.


Tez odnioslem takie wrazenie, zero szybkości, zero dynamiki, ruchu, schodzenia z lini ciosu, zero pracy nog, jednym slowem tragedia Sad
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautowany przez...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!