Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautował...

Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautował...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-07-08, 19:13  //  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautował... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Boks: Grzegorz Proksa znokautował Kerryego Hope'a
Reklamy
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2012-07-08, 19:13  //  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautował... Odpowiedz z cytatem
Super walka Grzesiek zawalczyl na swoim poziomie i Hope nie istnial. Gratulacje !!!
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2012-07-08, 19:21  //  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautował... Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie Proksa, to najlepszy pięściarz w Polsce Smile Mam nadzieje ze dostanie w koncu walke o jakis konkretny pas, bo ma papiery na mistrza.
Cionek

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 90
Post 2012-07-16, 18:42  //  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautował... Odpowiedz z cytatem
Asik napisał: Jak dla mnie Proksa, to najlepszy pięściarz w Polsce Smile Mam nadzieje ze dostanie w koncu walke o jakis konkretny pas, bo ma papiery na mistrza.


Dostal propozycja na 1 wrzesnia od mistrza WBA Gienadijema Gołowkina. Teraz tylko pytanie czy zdecyduje sie walczyc.
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Komentarze do: Boks: Grzegorz Proksa znokautował...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!