Forum Banzaj.pl » Hydepark » Komentarze do: Bogaty mężczyzna poszukuje seksownej...

Komentarze do: Bogaty mężczyzna poszukuje seksownej...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-07-05, 10:23  //  Komentarze do: Bogaty mężczyzna poszukuje seksownej... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Bogaty mężczyzna poszukuje seksownej studentki
Reklamy
Gabriel Gość



Post 2017-07-05, 10:23  //  Komentarze do: Bogaty mężczyzna poszukuje seksownej... Odpowiedz z cytatem
Czy ja wiem czy to jest temat taki kontrowersyjny? Nie od dzisiaj wiadomo, że pieniądze są wielkim afrodyzjakiem. A taka forma kojarzenia na pewno jest dużą oszczędnością czasu. Mam kilka znajomych, które nie mogły sobie znależć sensowengo faceta przez długi czas i zaczęły chodzić na ogranizowane randki w lokalu. Kilka minut rozmowy i zmiana stolika i kolejna rozmowa. Oczywiście jest to odpłatne. Tego typu portale to współczesny odpowiednik swatki Smile
Archie Gość



Post 2017-07-05, 18:08  //  Komentarze do: Bogaty mężczyzna poszukuje seksownej... Odpowiedz z cytatem
Prawda jest taka, że większość babek leci na kasę ale nie każda z nich ma odwagę się do tego przyznać. Pewnie część z takich związków z czasem przekształci się w regularne małżeństwo Smile
Goya Gość



Post 2017-07-09, 15:26  //  Komentarze do: Bogaty mężczyzna poszukuje seksownej... Odpowiedz z cytatem
Ciekawe jak wygląda na takim portalu weryfikacja użytkowników. Bo moim zdaniem istnieje duże ryzyko, że wielu z tych "sugar daddy" tak naprawdę to tylko wydmuszka finansowa Smile
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Komentarze do: Bogaty mężczyzna poszukuje seksownej...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!