Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą...

Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-11-19, 13:18  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą twoje zobowiązania
Reklamy
wanek Gość



Post 2018-11-19, 13:18  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
a co sądzicie o kredycie odnawialnym? często w bankach dają taką możliwość przy zakładaniu konta
Patryk Gość



Post 2018-11-20, 17:16  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
I dobrze, niech prześwietlają. Przynajmniej nie będzie dochodziło do kryzysów jak ten w USA gdy rozdawali kredyty na prawo i lewo.
@wanek - opcja jest bardzo fajna jeżeli sporadycznie ptorzebujesz pieniędzy na już na większe zakupy.
wanek Gość



Post 2018-11-24, 11:50  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
brałeś kiedyś taki kredyt?
Patryk Gość



Post 2018-11-25, 11:24  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
@wanek brałem w starym banku, a teraz w nowym też złożyłem wniosek bo muszę awaryjnie naprawić auto i potrzebuje większej gotówki na już Smile
Paczek Gość



Post 2018-11-25, 18:09  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
@Patryk a jak działa taki kredyt? Na czym on polega dokładnie ? Bo nigdy się z nim nie spotkałam.
@wanek a Ty się zastanawiasz nad takim kredytem czy dlaczego pytasz?
wanek Gość



Post 2018-11-26, 11:31  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
@Patryk ile się czeka na decyzję?
@Paczek pytam, bo zastanawiam się nad zmianą banku i w moim faworycie dają taką opcję i chciałem się rozeznać, czy to fajna sprawa i przydatna czy zbędny ''zapychacz'' Smile
Paczek Gość



Post 2018-11-29, 20:45  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
@wanek i jakie wrażenia o kredycie? Decyzja już zapadła ? Very Happy
@wanek decyzje o udzieleniu kredytu sa chyba indywidualnie rozpatrywane, więc chyba cięzko o jednorodną odpowiedź.
Patryk Gość



Post 2018-11-30, 14:48  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
@wanek w moim przypadku to była chwila, bo załatwiałem to w banku i nigdy nie miałem problemów z płynnością finansową czy spłatami kredytów Smile
@paczek idziesz do banku, skladasz zapytanie i bierzesz kasę. Potem oddajesz i możesz ponownie wziąć kredyt Smile Im wiecej oddasz tym szybciej mozesz zaciągnąć kolejny ale mniejszy póki nie spłacisz poprzedniego.
Paczek Gość



Post 2018-12-03, 23:52  //  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą... Odpowiedz z cytatem
@patryk nie chyba jednak to nie dla mnie, ale dobrze wiedzieć , że jak coś jest taka opcja.
@patryk czyli stajonarnie brales kredyt, a można online ?
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Bierzesz kredyt? Banki prześwietlą...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!