Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Bezrobotnym nie chce się pracować

Komentarze do: Bezrobotnym nie chce się pracować

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-03-07, 20:39  //  Komentarze do: Bezrobotnym nie chce się pracować Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Bezrobotnym nie chce się pracować
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-03-07, 20:39  //  Komentarze do: Bezrobotnym nie chce się pracować Odpowiedz z cytatem
Tez bym nie chcial pracowac za 1,2zl jak mozna z zasilkow podobna kwote uzbierac.
robertb

Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 2
Post 2011-05-02, 19:48  //  Komentarze do: Bezrobotnym nie chce się pracować Odpowiedz z cytatem
dalej psujmy bezrobotnych zasilkami !!! odciąc od zasiłków a głód ich zmusi wziąść się do pracy
capone

Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 120
Post 2011-05-02, 20:15  //  Komentarze do: Bezrobotnym nie chce się pracować Odpowiedz z cytatem
taki system - bezrobotnych nagradza się zasiłkami, pracujących podatkami
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-05-02, 21:45  //  Komentarze do: Bezrobotnym nie chce się pracować Odpowiedz z cytatem
Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie widać choćby promyka nadziei na zmianę.
teno

Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 9
Post 2011-09-09, 17:57  //  Komentarze do: Bezrobotnym nie chce się pracować Odpowiedz z cytatem
Ja się nie dziwie. Sam jakiś czas byłem zarejestrowany...

Generalnie system jest taki, że na maksa upierdliwy jest... Każda umowa zlecenie czy inna działalność zarobkowa wymusza na człowieku przyjście tam wyrejestrowania/zarejestrowanie... co jak wszyscy wiedzą trwa i trwa... Człowiek ma zlecenie na 8 h... a te pierdły załatwia 2 h + dojazd... To sprawia, że albo ludzie robią na lewo... albo olewają takie zlecenia bo im się nie chce...

Wystarczy pójść tam i postać w kolejkach i posłuchać rozmowy telefoniczne czy między sobą... i od razu widać, ze większość pracuje gdzieś tam.. ale zwyczajnie robią to nielegalnie... bo zasiłek + słaba praca... to ciekawa pensja.. a tak...

No ale cóż... ja to się zawsze zastanawiam jak patrzę na miejscowych pijaczków, skąd oni zawsze mają na to piwo... ;]
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Bezrobotnym nie chce się pracować
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!