Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Komentarze do: Barsekusalizm czyli współczesny...

Komentarze do: Barsekusalizm czyli współczesny...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-09-07, 13:49  //  Komentarze do: Barsekusalizm czyli współczesny... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Barsekusalizm czyli współczesny sposób na podryw
Reklamy
woocush

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 6
Post 2011-09-07, 13:49  //  Komentarze do: Barsekusalizm czyli współczesny... Odpowiedz z cytatem
W mojego punktu widzenia do praktyk barseksualnych odwodzą się dziewczyny (bo na pewno nie kobiety) które nie są uważane za "super gorące laski" tylko "normalne" atrakcyjne dziewczyny. Mogą one mieć też jakieś kompleksy które chcą zatuszować ekstrawagancko-szokującym zachowaniem. Drugą opcją którą możemy wziąć pod uwagę jest zaprezentowany przez Barney'a Stinsona z "Jak poznałem waszą matkę" tzw. efekt czirliderki. Gdy na dziewczyny patrzy się osobno w każdej można znaleźć jakiś mankament lub niedoskonałość, gdy patrzymy na grupę dziewcząt w męskiej głowie tworzy się obraz mnogości który pomija pojedyncze niedoskonałości i ogarnia grupę jako jedność. Stąd też dziewczyny używają tego sposobu by w grupie ukryć własne niedoskonałości a poprzez użycie praktyk barseksualnych odwrócić uwagę o 180 stopni od rzeczy które im przeszkadzają.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-09-07, 18:08  //  Komentarze do: Barsekusalizm czyli współczesny... Odpowiedz z cytatem
Mozna spotkac to "zjawisko" w Polsce ? bo niestety nie mialem okazji Sad
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-09-07, 21:02  //  Komentarze do: Barsekusalizm czyli współczesny... Odpowiedz z cytatem
Troche to zalosne, laski ktore caluja sie na imprzach zeby zwrocic na siebie uwage Smile
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Komentarze do: Barsekusalizm czyli współczesny...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!