Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora...

Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-11-19, 13:16  //  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Bank Pekao prymusem na tle sektora bankowego
Reklamy
slawik Gość



Post 2018-11-19, 13:16  //  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora... Odpowiedz z cytatem
No nie wiem, dla mnie najważniejsze jest to, żeby prowadzenie konta było naprawdę za darmo.
Adam Gość



Post 2018-11-20, 17:15  //  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora... Odpowiedz z cytatem
Hm... Ja szukając konta dla siebie akurat ten bank ominąłem szerokim łukiem bo nie miał nic ciekawego do zaoferowania... Wybrałem taki który podąża za technologią i udostępnia ją klientom.
slawik Gość



Post 2018-11-24, 11:48  //  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora... Odpowiedz z cytatem
co cię przekonało do tego banku?
Adam Gość



Post 2018-11-25, 11:33  //  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora... Odpowiedz z cytatem
@slawik czytanie ze zrozumieniem. Przecież napisałem co mnie przekonało do mojego konta.... Poza tym jeszcze darmowe prowadzenie jest warte wspomnienia.
Słona Gość



Post 2018-11-25, 18:07  //  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora... Odpowiedz z cytatem
@sławik no w sumie to logiczne, że każdy chce darmowe konto. Ale jednak nie tak łatwo na nie trafic, bo spora część banków nadal ma jakieś opłaty.
@Adam a jaki masz rodzaj konta? Dla młodych ? Na jakich warunkach ?
slawik Gość



Post 2018-11-26, 11:38  //  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora... Odpowiedz z cytatem
@Adam napisałeś, że podąża za technologią,ale co miałeś konkretnie na myśli? Fajną apkę mobilną?
@Słona a Ty płacisz za prowadzenie konta?
Adam Gość



Post 2018-11-30, 14:45  //  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora... Odpowiedz z cytatem
@słona ja mam konto w którym mam wszystko darmowe i do tego mogę korzytać z wypłat z bankomatów za granicą za free. Podobnie jest też z bankomatami w kraju - wszystkie za free.
@slawik świetna bankowość internetowa i i również niczego sobie aplikacja. Do tego sprawna obsługa klienta i coraz to więcej nowości w aplikacji mob Wink
slona Gość



Post 2018-12-03, 23:54  //  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora... Odpowiedz z cytatem
@Adam o kurcze, to widzę że masz na prawdę super warunki ! Nie ma z czego byc niezadowolonym.
@Adam a jaki masz system na telefonie ? zastanawiam sie czy ma to znaczenie w przypadku aplikacji mobilnej
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Bank Pekao prymusem na tle sektora...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!