Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Audi E-Tron - fotograficzna relacja z...

Komentarze do: Audi E-Tron - fotograficzna relacja z...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2019-09-01, 09:00  //  Komentarze do: Audi E-Tron - fotograficzna relacja z... Odpowiedz z cytatem
Komentowana galeria: Audi E-Tron - fotograficzna relacja z podróży przez Europę
Reklamy
Jotgie

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 137
Post 2019-09-01, 09:00  //  Komentarze do: Audi E-Tron - fotograficzna relacja z... Odpowiedz z cytatem
Szkoda, ze nie ma więcej informacji. Ciekawe, w jaki sposób to zrobili? Bo wg mojej wiedzy to taki pojazd przejedzie max 300-400km a ładowanie (do pełna) trwa przynajmniej kilka godzin (i kilkadziesiąt minut do pewnego procentu). Do tego trasa musiała być dopasowana do stacji ładowania więc nie bardzo można było jechać trasami najwygodniejszymi i do konkretnego celu. Myślę, ze była specjalnie wytyczona pod względem ładowania i odległości.
z chęcią bym więcej przeczytał.
Jotgie

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 137
Post 2019-09-01, 09:02  //  Komentarze do: Audi E-Tron - fotograficzna relacja z... Odpowiedz z cytatem
A tak nawiasem to przejechanie 1600km w 24 godziny jest niebywałym wyczynem dla przeciętnego kierowcy. Często jeździłem do Chorwacji - to trasa ok. 1500km. Ciężko było mi się zmieścić w 24 godzinach!
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Audi E-Tron - fotograficzna relacja z...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!