Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z...

Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-12-20, 13:07  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Astell Kern AK XB10 - Transmiter audio z wyższej półki - Nasz test
Reklamy
Jeremiasz Gość



Post 2016-12-20, 13:07  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
W samochodzie mam tylko AUX i dane mi było kupić transmiter bluetooth. Wydałem 299zł i niestety jakość była słaba. Muszę się przyjrzeć bliżej temu cacku
Geek Gość



Post 2016-12-20, 14:14  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
Apple mnie zabiło wywalając gniazdo słuchawkowe. To był główny powód dla którego nie kupiłem najnowszego iPhone'a. Zabiło mnie po raz drugi, gdy sprawdziłem jakie kodeki wspierają. Pora przejść na drugą stronę mocy.
Patryk Gość



Post 2016-12-20, 19:04  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
Dzięki za test! Mam w planie zakup właśnie czegoś podobnego i nie powiem ten XB10 robi wrażenie. Trzeba będzie go wziąść pod uwagę Smile
Wojo Gość



Post 2016-12-28, 11:42  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
Dzięki za test. Miałem go na oku od premiery.
Chopin Gość



Post 2016-12-28, 15:38  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
Lekki szok, że można do tego malucha podłączyć zbalansowane słuchawki. Używam takich i robi to naprawdę dużą różnicę.
Audiofil Gość



Post 2016-12-28, 21:36  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
Ten Astell&Kern XB10 to jeden z lepszych sprzętów tego typu na rynku. Miałem okazję go przesłuchać i naprawdę zrobił na mnie wrażenie chociaż podchodziłem do niego mocno sceptycznie. Super sprawa, że można pochodzić po domu uwalniając się od źrodła dźwięku. Kosztuje sporo kasy ale planuję jego zakup bo jest swego wart. Do ideału brakuje mi tylko tego, że Apple olało transmisję audio bluetooth z prawdziwego zdarzenia. W tej kwestii są daleko w tyle i niestety nie można wykorzystać do końca potencjału XB10. No ale na szczęście w domu korzystam także z innych źródeł. Jakby ktoś z Was szukał czegoś podobnego to naprawdę warto rozważyć tego Astell & Kerna. Ja już zbieram kaskę Smile
Barnaba Gość



Post 2017-01-01, 21:04  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
Kompletnie nie rozumiem co strzeliło do głowy Apple z wprowadzeniem bezprzewodowych słuchawek. Sam kupiłem sobie naprawdę klasowe słuchawki z myślą, że będe je mógl wykorzystywać przez wiele lat i przeżyją wiele telefonów. A tutaj taki zonk. Jedyne wytlumaczenie to wyciąganie kasy z klientów.
Wujo Gość



Post 2017-01-12, 14:10  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
No i kupiłem! Smile Bateria faktycznie dużo dłużej trzyma. Uwolnienie od smartfona super! Teraz pora rozejrzeć się za lepszymi słuchawkami Very Happy Ehh kolejny wydatek Wink
Golden Boy Gość



Post 2017-01-17, 15:21  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
Wujo i jak zadowolony z zakupu? Bo sam ró?wnież rozważam ten transmiter. Co prawda w smartfonie mam wyjście słuchawkowe ale nie ma on siły napędzić moich słuchawek.
Wujo Gość



Post 2017-01-19, 21:40  //  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z... Odpowiedz z cytatem
Tak, jestem zadowolony Smile Wkurzaja mnie trochę przyciski bo ciagle jeszcze nie zawsze trafiam bez patrzenia. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Duży plus za małą masę - na początku podszedłem do tego dość nieufnie ale skoro okazało się, że dźwięk super to tym lepiej - nie czuć kompletnie, że ma się je na sobie. Klips mocujący trzyma bardzo mocno. Ogólnie jak najbardziej polecam.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Komentarze do: Astell&Kern AK XB10 - Transmiter audio z...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!