Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje

Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-08-07, 20:19  //  Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Andrzej Lepper nie żyje
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-08-07, 20:19  //  Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje Odpowiedz z cytatem
Jestem w szoku ... Przeciez Andrzej zawsze był taki pełny energii i wydawało mi się, że latwo sie nie poddaje czasem wulgarny, czasem chamski, z reguły śmieszny ale nigdy nie wyglądał na zrezygnowanego - szkoda czlowieka
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-08-07, 20:20  //  Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje Odpowiedz z cytatem
Jakos nie wierze ze sie powiesil, według mnie cos grubszego za tym stoi.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-08-07, 20:22  //  Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje Odpowiedz z cytatem
Ta sama myśl przeszła mi od razu przez głowę.
Kto jak kto ale Lepper i samobójstwo? Ciężko mi w to uwierzyć.
milanista

Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 30
Post 2011-08-09, 10:08  //  Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje Odpowiedz z cytatem
Wszyscy widzę mają podobną opinię, że to jednak coś grubszego za tym stoi. Też tak myślę, ciekaw jestem co tam stwierdzą w tych wszystkich dochodzeniach...

Najgorsze jest to, że mam takie nastawienie do tego naszego kraju, że jeśli uznają, że to było samobójstwo, że nikt go do tego nie zmusił, to ja i tak w to nie uwierzę ;]
Jolanta

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 20
Post 2011-08-09, 15:37  //  Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje Odpowiedz z cytatem
Pierwsze co, jak powiedziałam mamie o tym,że Lepper nie żyje,to powiedziała,że żarty sobie robie.. Kto jak kto,ale to był silny facet,miał charakter i nie wydaje mi się,żeby się posunął do takiej decyzji.. Ktoś chyba maczał w tym palce..
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-08-10, 20:29  //  Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje Odpowiedz z cytatem
najbardziej mnie wkurza ze i tak nigdy nie dowiemy sie prawdy o jego smierci
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Komentarze do: Andrzej Lepper nie żyje
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!