Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach

Komentarze do: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-04-02, 21:07  //  Komentarze do: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach
Reklamy
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-04-02, 21:07  //  Komentarze do: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach Odpowiedz z cytatem
Piękny kolos, wreszcie samochody BMW wyglądają tak jak trzeba, a w tym wcieleniu są po prostu idealne Smile.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2010-04-04, 11:59  //  Komentarze do: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach Odpowiedz z cytatem
Tak BMW przypomniało sobie, ze seria 7 miała zacięcie lekko sportowe.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-04-04, 15:28  //  Komentarze do: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach Odpowiedz z cytatem
Nie chodzi o serię 7, ale o całą markę która od zawsze była kojarzona z samochodami z zacięciem sportowym. Poprzednie generacje były nijakie, brakowało im tego czegoś co jest obecnie.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2010-04-04, 17:21  //  Komentarze do: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach Odpowiedz z cytatem
Rozumiem, ze seria 7 nie nalezy do calej marki i ja wykluczasz. Wink

Akurat o serie 7 chodzi szczegolnie poniewaz poprzednia generacja byla calkowicie pozbawiona tego elementu. Pozostale serie jednak je w sobie mialy. Fani BMW lamentowali najbardziej po premierze poprzedniej generacji 7, ze Bangle zniszczyl sportowy wizerunek z ktorego zawsze znana byla seria 7 i ktory ja tak odroznial od S klasy Mercedesa. BMW 3 i 5 tak nie ucierpialy na wizerunku jak wlasnie 7.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-04-04, 18:03  //  Komentarze do: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach Odpowiedz z cytatem
Kurcze, wszystkie samochody BMW zaprojektowane przez Chrisa Bangle straciły sportowy charakter. Więc nie ma co mówić, że tylko 7 ucierpiała na tym wszystkim. Patrz również na 6, która została okrutnie potraktowana - doklejając jej jakiś paskudny zadek.

Siódemka ma być samochodem reprezentatywnym, więc nie musi posiadać dużej ilości szczegółów akcentujących u niej sportowość marki.

To BMW 3 - odnosi największe sukcesy na torach wyścigowych, to ono ściga się w wyścigach samochodów turystycznych, wyścigach długodystansowych w klasie GT2. To ten samochodów buduję pozycję medialną wśród fanów marki, nie 7, która dla przeciętnego biznesmena nie będzie dostępna. Może on sobie pozwolić na 3, maksymalnie 5.

Również BMW X5 buduję renomę marki wśród - tzw. offrodowców, startując w rajdach cross country.

Wiem, o tym wszystkim jako redaktor serwisu o wyścigach samochodowych i nie wmówi mi ktoś, że 7 musi posiadać zacięcia sportowe. Samochód jest ładny, mam drapieżny wygląd i jak na samochód tej wielkości wygląda bardzo zwinnie.

Dla mnie i jak dla wielu BMW, kojarzyć się będzie z samochodami o zacięciu sportowym. I nie ma znaczenia czy będzie to model 1, 3, 5, 6 czy 7, a być może jeszcze X3, X5 i X6.

I nie mówmy więcej, że 7 straciła dużo w poprzednim wcieleniu na sportowym zacięciu, lecz cała gama pojazdów tej firmy.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Alpina B7 na zimowy urlop w Alpach
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!