Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Alkohole a seks - jak trunki wpływają...

Komentarze do: Alkohole a seks - jak trunki wpływają...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-03-12, 23:27  //  Komentarze do: Alkohole a seks - jak trunki wpływają... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Alkohole a seks - jak trunki wpływają na życie erotyczne?
Reklamy
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2017-03-12, 23:27  //  Komentarze do: Alkohole a seks - jak trunki wpływają... Odpowiedz z cytatem
kiedyś mój partner miał taki zwyczaj, że sobie wypijał wieczorem trochę, jak to mawiał-dla odprężenia, no ale szybko nam się zaczęło w łóżku psuć i w sumie dopiero suplementacja i odstawienie używek pomogło
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2017-03-13, 22:50  //  Komentarze do: Alkohole a seks - jak trunki wpływają... Odpowiedz z cytatem
Jak za często to faktycznie nie zdrowo.. no i jak za dużo to też. Niestety w pewnym wieku po alkoholu to w głowie już tylko sen, ale wystarczy nauczyć się nowych reguł i na przykład tak jak mówisz zrobić sobie suplementacje, żeby móc działać jeszcze długi czas Smile
karinaina Gość



Post 2017-03-30, 20:40  //  Komentarze do: Alkohole a seks - jak trunki wpływają... Odpowiedz z cytatem
nie jestem pewna czy sama zmiana reguł-w naszym wypadku zredukowanie alkoholu-zdałoby tak dobrze egzamin. myślę, że permen king jednak odegrał tu dosyć mocną rolę
bozka666 Gość



Post 2017-04-08, 17:10  //  Komentarze do: Alkohole a seks - jak trunki wpływają... Odpowiedz z cytatem
No nie można przesadzać.. picie codziennie to na pewno nie jest dobry pomysł nawet jak się nie ma problemów z potencją. Wszystko jest dla ludzi ale trzeba mieć rozsądek. Wiadomo, że jak się o siebie nie dba to problemy z różnymi rzeczami przychodzą wcześniej...
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Alkohole a seks - jak trunki wpływają...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!