Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na...

Komentarze do: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-06-15, 15:49  //  Komentarze do: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na temat trunków
Reklamy
Filipo

Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 41
Post 2014-06-15, 15:49  //  Komentarze do: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na... Odpowiedz z cytatem
Prawda prawda. Jesli ktoś chce dbać o siebie to powinien alkohol odstawić, albo przynajmniej ograniczyć. Ja staram się dbać o siebie poza rowerem i bieganiem zamawiam sobie Perfect Diet i jest spoko, mam dietetyka w cenie także kontroluje mnie na bieżąco. Staram się coraz rzadziej piwkować chociaż różnie to bywa.
misiak54

Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 26
Post 2014-09-30, 18:56  //  Komentarze do: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na... Odpowiedz z cytatem
ciężka sprawa....
patryk11

Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 8
Miasto: Koszalin
Post 2014-10-06, 09:54  //  Komentarze do: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na... Odpowiedz z cytatem
no coz....
mokito Gość



Post 2016-10-21, 17:46  //  Komentarze do: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na... Odpowiedz z cytatem
Oj, tam. Piję noteckie od lat i od lat utrzymuję wagę 82 kg. Jakoś mnie naukowe wywody nie przekonują.
gruby Gość



Post 2017-07-06, 15:43  //  Komentarze do: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na... Odpowiedz z cytatem
Tuczy czerwone wino i to bardzo ale nie wszystkich. Mnie tak, innych wcale. Piję wino od trzech lat, średnio trzy butelki w tygodniu. Przybyło mi z 15 kg mimo tego, że dużo chodzę i biegam. Nie rezygnuję jednakże, bo pomaga mi nawet w umysłowej pracy. Ostatnio po prostu mnie jem i waga idzie w dół.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Alkohol tuczy? - niewygodna prawda na...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!