Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Komentarze do: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka...

Komentarze do: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-09-19, 09:54  //  Komentarze do: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka już w grudniu
Reklamy
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-09-19, 09:54  //  Komentarze do: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka... Odpowiedz z cytatem
Czekałem na ta walke od dawna ... 2 najlepszych zawodników wagi ciężkiej na świecie, oj bedzie sie dzialo Smile
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-09-19, 10:00  //  Komentarze do: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka... Odpowiedz z cytatem
no no czeka nas mily prezent na swieta.

Co do walki wydaje mi sie ze wygra Lesnar by TKO
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-09-19, 10:10  //  Komentarze do: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka... Odpowiedz z cytatem
Ja nie widze wiekszych szans na wygrana Lesnara. Ostatnio duzo chorowal i nie wiadomo jak z jego dyspozycją i czy da rade sie przygotowac na 100%. Ali to mega kozak w stojce i Lesnar nie ma co probowac z nim boksowac, bo walka sie szybko skoczy. Jedyna szansa to obalenie i proba rozbicia Reema, ale nie wydaje mi sie zeby byl w stanie go poddac w parterze.

Moj typ to TKO w stojce przez Obereema.
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-09-20, 13:47  //  Komentarze do: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka... Odpowiedz z cytatem
Z tym ze w stojce Lesnar nie ma szans ok, ale wydaje mi sie ze jak go szybko powali to Ali w parterze zostanie zmasakrowany Smile
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-09-21, 12:58  //  Komentarze do: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka... Odpowiedz z cytatem
Niby Lesnar jest szybki i dynamiczny moze cos tam zdzialac w parterze - zobaczymy jak bedzie bedzie przygotowany, bo bez kondycji padnie po 2 min.
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Komentarze do: Alistair Overeem vs Brock Lesnar - walka...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!