Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani

Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2009-12-17, 20:46  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Alior Bank już nie taki tani
Reklamy
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-12-17, 20:46  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
Ciekawe kiedy zmienia zasady dla klientow, ktorzy byli z nimi od poczatku, jeszcze przed startem banku i odpowiadali na pytania zadawane przez bank. Pamietam, ze mieli miec darmowe konta i karte po wsze czasy.
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-12-17, 21:09  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
Cóż, dla mnie zaskoczenia nie ma. Na początku zaoferowali dobre warunki, żeby przyciągnąć klientów. Teraz zaczynają odkrywać prawdziwe oblicze. Straci oczywiście klient, który mógł się skusić dampingową ofertą Aliora i na przykład po wielu latach przeniósł swój rachunek z innego banku a teraz okaże się, że przyjdzie mu za to słono zapłacić.
Szemron

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 10
Post 2010-01-06, 11:17  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
Cieszę się, że nie zdecydowałem się przenosić swojego konta do tego banku. Zdębiałem, jak w którymś artykule na Gazeta.pl przeczytałem jak wysoka jest prowizja za dokonanie płatności kartą. Jeśli dobrze pamiętam, było to równe 5,00 zł. Lekkie przegięcie.
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2010-01-06, 11:56  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
Ja sobie dalem spokoj z Aliorem po tym jak mi zaproponowali przeniesienie kk na preferencyjnych warunkach. Wczesniej juz robilem taka operacje dwa razy w roznych bankach i dobrze na tym wychodzilem wiec pomyslalem czemu nie. Pani przez telefon zapewniala mnie, ze wystarczy historia kk poprzedniego banku (co przy przenoszeniu jest akurat norma). No wiec poswiecilem 1,5h z zyciorysu i wybralem sie z wszystkimi papierami do Aliora. Po kilku dniach zadzwonila jakas pani wyzej i powiedziala, ze karte juz prawie mam jeszcze tylko mam dostarczyc kolejne papierki - tym razem z zus i us. Powiedzialem, im ze bardzo dziekuje ale mogli to powiedziec za 1 szym razem i nie bede kursowal co chwile do aliora. Od tej pory kazda oferte, ktora mi skladaja olewam.
preslej Gość



Post 2018-11-19, 13:22  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
wszystkie banki obiecują darmowe konta, a potem dowiadujemy się o ukrytych kosztach :/ tak to jest, trzeba dokładniej czytać umowy
Adam Gość



Post 2018-11-24, 11:55  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
Preslej miałeś taką sytuację kiedyś? i co, zmieniłeś bank?
Jarek Gość



Post 2018-11-25, 11:16  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
@preslej, czytanie dokładne umów to podstawa. Można też popytać konsultanta w banku dokładnie o wszelkie warunki żeby potem nie było niespodzianek.
@Adam a dlaczego od razu zmieniać bank? Można przecież wyjaśnić sytuację, a jeżeli nic się nie uda wskórać to wtedy myśleć o zmianach.
Tyrka Gość



Post 2018-11-27, 22:55  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
@jarek dlatego też uważam że warto iść do banu i osobiście podpisać umowę, a nuż czegoś nowego się dowiemy i na pewno łatwiej zapytac kogoś i uzyskać wyjaśnienie.
@jarek no ale jeśli nie da się dojsc z bankiem do porozumienia to dla mnie oczywista sprawa że się żegnamy Smile
Jarek Gość



Post 2018-11-28, 13:52  //  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani Odpowiedz z cytatem
@tyrka jeżeli fakycznie problem jest znaczący i ci coś przeszkadza to tak, trzeba zmienić bank i wybrać taki, który spełni oczekiwania w 100%
@tyrka ja również uważam wizytę w banku za najodpowiedniejszy sposób załatwiania takich spraw. O pieniadzach i sposobach ich przechowywania nigdy nie rozmawiałbym przez telefon.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Alior Bank już nie taki tani
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!