Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Aktywność fizyczna dla zapracowanych

Komentarze do: Aktywność fizyczna dla zapracowanych

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-01-14, 12:53  //  Komentarze do: Aktywność fizyczna dla zapracowanych Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Aktywność fizyczna dla zapracowanych
Reklamy
kolega1975

Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 2
Post 2013-01-14, 12:53  //  Komentarze do: Aktywność fizyczna dla zapracowanych Odpowiedz z cytatem
Oprócz ćwiczeń ważna jest też dieta.Chodzi mi o zdrową,ekologiczną żywność,bez zbędnych dodatków.:oleje lniane,rzepakowe,z wiesiołka,z pestek dyni.Spożywam i polecam innym,są naprawdę niezastąpione.
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-08-12, 09:43  //  Komentarze do: Aktywność fizyczna dla zapracowanych Odpowiedz z cytatem
dla osob o siedzącym trybie zycia i pracy dieta jest bardzo wazna, ale aktywnosc fizyczna wg mnie jest na pierwszym miejscu, bo bez aktywnosci spowalniamy metabolizm i tyjemy. Najszybciej mozna wziac sie za bieganie, kupic dobre buty żeby na poczatku nie zrobic sobie zadnych kontuzji, polecam New Balance 980 i w drogę Smile
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Aktywność fizyczna dla zapracowanych
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!