Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: AC dla bardziej i mniej wymagających...

Komentarze do: AC dla bardziej i mniej wymagających...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2019-10-12, 16:43  //  Komentarze do: AC dla bardziej i mniej wymagających... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: AC dla bardziej i mniej wymagających. Autocasco i minicasco - jaki zakres ochrony wybrać?
Reklamy
Wodnik Gość



Post 2019-10-12, 16:43  //  Komentarze do: AC dla bardziej i mniej wymagających... Odpowiedz z cytatem
Zawsze stroniłem od autocasco głównie z powodu ceny ale ostatnio się przełamałem i kupiłem minicasco na uszkodzenia powstałe wskutek gradu itp. No i po miesiącu niestety moje auto zostało uszkodzone właśnie na skutek gradu. Szczęście w nieszczęsciu.
Paweł Gość



Post 2019-10-15, 10:16  //  Komentarze do: AC dla bardziej i mniej wymagających... Odpowiedz z cytatem
Przy autocasco trzeba dobrze patrzec jaki pakiet sprzedaja. Ja mialem problem bo nie nie mialem wykupionego udzialu wlasnego i dostalem sporo mniej pieniedzy niz powinienem. Czytac umowy.
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2019-12-09, 10:07  //  Komentarze do: AC dla bardziej i mniej wymagających... Odpowiedz z cytatem
Zawsze miałem pełen pakiet OC AC, czasem z NNW i za każdym razem się przydawał w odzyskaniu kosztów napraw po zdarzeniach na drodze. https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: AC dla bardziej i mniej wymagających...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!