Forum Banzaj.pl » Książka » Komentarze do: 5 wciągających powieści od Anglików...

Komentarze do: 5 wciągających powieści od Anglików...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-06-25, 11:44  //  Komentarze do: 5 wciągających powieści od Anglików... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: 5 wciągających powieści od Anglików, które warto przeczytać
Reklamy
kus_kus

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 30
Post 2014-06-25, 11:44  //  Komentarze do: 5 wciągających powieści od Anglików... Odpowiedz z cytatem
a mnie się wydaje, że jednak coraz więcej osób czyta, mimo że cierpimy na brak czasu po książkę sięgamy. I sporo jest dobrych książek, które pojawiają się na półkach w księgarniach. ja miałam ostatnio przyjemność przeczytać U progu zagłady, to druga część Tajnego raportu Millingtona, jedna z lepszych książek akcji, jaką miałam okazję czytać w ostatnim czasie
merko

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 4
Post 2014-09-14, 14:50  //  Komentarze do: 5 wciągających powieści od Anglików... Odpowiedz z cytatem
od siebie mogę jeszcze dorzucić nowość, która niedawno pojawiła się w księgarniach. "Oczyszczenie" A. Millera. To jedna z tych powieści, która wciąga bez reszty, robi na czytelniku ogromne wrażenie
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2015-05-24, 19:10  //  Komentarze do: 5 wciągających powieści od Anglików... Odpowiedz z cytatem
Jeśli kryminał, to tylko Charlotte Link - genialna autorka! A już niebawem ukaże się jej nowa książka "Gra cieni", więc lada chwila zapoluję na nią w Matrasie. Nie mogę się doczekać. Znam dość dobrze jej twórczość i lubię ten styl pisania
hantiv

Dołączył: 02 Wrz 2010
Posty: 4
Post 2016-04-16, 12:57  //  Komentarze do: 5 wciągających powieści od Anglików... Odpowiedz z cytatem
ja czytam, bo to jest mój sposób na relaks. Teraz czekam na nową książkę Katarzyny Michalak Zemsta. Książka zapowiada się naprawdę super i bardzo nie mogę się jej doczekać.
Forum Banzaj.pl » Książka »  Komentarze do: 5 wciągających powieści od Anglików...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!