Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody

Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-11-23, 10:51  //  Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: 5 sposobów na szybszy porost brody
Reklamy
brodaty Gość



Post 2016-11-23, 10:51  //  Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo dbam o swój zarost, a nie jest to łatwe. Dla tych, którzy mają twardy zarost polecam golarkę Braun S09. Dzięki technologii Syncro Sonic goli się nią z dużą łatwością. W dodatku skóra po goleniu nie jest podrażniona. Ja golę się na mokro i to jest super opcja.
Do Brodaty : Gość



Post 2016-12-19, 16:48  //  Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody Odpowiedz z cytatem
Przeciez tu chodzi o zapuszczenie brody a nie o golenie jej , z ksiezyca spadles ?
mark

Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 6
Post 2017-02-09, 00:54  //  Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody Odpowiedz z cytatem
Mam już prawie 30-tkę na karku a broda dalej licha, szczególnie na policzkach a metody z artykuły mnie nie przekonują.
Mike Gość



Post 2017-02-09, 17:30  //  Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody Odpowiedz z cytatem
Na porost zarostu może pomóc minoksydyl 5%. Na facebooku jest grupa The Minox Beard Spot można dołączyć i zobaczyć rezultaty używania tego preparatu
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2017-05-22, 09:09  //  Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody Odpowiedz z cytatem
Na szczęście nie mam takiego problemu, zarost mi rośnie szybko dlateggo od jakiegoś czasu noszę brodę, największy problem to dbanie o nią, mam już trochę kosmetyków i gadżetów, mój ulubiony to beard designer, szybko nim przycinam zarost i elegancko to wygląda
Maciek Gość



Post 2019-12-27, 01:30  //  Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody Odpowiedz z cytatem
Dbanie o zarost nie jest proste. Trzeba każdego dnia dbać o dietę, dobrze się wysypiać oraz używać dobrych jakościowo kosmetyków, tj. Masveri żeby broda była ładna i zadbana
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2022-07-19, 06:46  //  Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody Odpowiedz z cytatem
Może nie jest to kosmetyk, ale akcesorium ale mogę polecić tę golarkę do brody: https://www.cocolita.pl/depilacja-3/philips-oneblade-golarka-do-twarzy-3-nasadki-qp2520-20 Jeden z lepszych produktów do zarostu z jakim miałem w ostatnim czasie do czynienia. Daje możliwość dobrej kontroli golenia, tak wieć pozwaala na wymodelowanie brody czy wasów w sposób jaki się chce. Ma wymienne nasadki. Poza tym jest elektryczna, co jest bardziej wydajne niż jednorazowe (z których w ostanim czasie zrezygnowałem zupełnie).
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: 5 sposobów na szybszy porost brody
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!