Forum Banzaj.pl » Książka » Komentarze do: 5 perwersyjnych książek na rozgrzanie...

Komentarze do: 5 perwersyjnych książek na rozgrzanie...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-04-30, 14:11  //  Komentarze do: 5 perwersyjnych książek na rozgrzanie... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: 5 perwersyjnych książek na rozgrzanie atmosfery
Reklamy
kalinkom

Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 1
Post 2013-04-30, 14:11  //  Komentarze do: 5 perwersyjnych książek na rozgrzanie... Odpowiedz z cytatem
Każdemu chętnemu czytelnikowi polecam erotyczną książkę Moniki Nowickiej pt. \\\"Piąta fala pożądania\\\". Książka zawiera historię kobiet z przeróżnych zakątków świata, które przeżyły ogromne uniesienia erotyczne , seksualne spełnienie marzeń , fantazje...Liczę na to, że książka zainteresuje zarówno kobiety jak i mężczyzn. Ludzie podchodzą do sfery seksualnej bardzo sceptycznie lecz z biegiem przeczytanych stron książka robi się coraz ciekawsza i coraz bardziej wciąga i czytamy ją jednym duszkiem. Jeżeli chcecie przenieś się w świat fantazji i erotyki to gorąco polecam do przeczytania tej pozycji
Zapraszam: org-epost.com/book19783562.php
lady13

Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 1
Post 2013-05-06, 04:38  //  Komentarze do: 5 perwersyjnych książek na rozgrzanie... Odpowiedz z cytatem
Można wymienić jeszcze kilka ciekawych tytułów, ale ja w szczególności chciałabym polecić książkę Piąta fala pożądania - autorka Monika Nowicka. Książka bardzo ale to bardzo pikantna, nasycona erotyzmem. Uśmiech i rumieńce to nie jedyny wyraźny "efekt" działania tej książki Very Happy po przeczytaniu tej książki nie mogłam zmrużyć oka - miała inny pomysł na spożytkowanie czasu...
wyjadacz

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 69
Post 2014-09-18, 21:14  //  Komentarze do: 5 perwersyjnych książek na rozgrzanie... Odpowiedz z cytatem
Jakoś wczesniej na ten art nie wpadłem, ciekawe może jojej kob sprawię coś...
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2016-01-09, 09:13  //  Komentarze do: 5 perwersyjnych książek na rozgrzanie... Odpowiedz z cytatem
Przeczytaj sobie Dziennik o-błędnik , może sie nie podniecisz, ale na pewno lepiej zrozumiesz psychikę kobiety. Odpowie na wiele dla nas niezrozumiałych zachowań. Nie wspomnę o języku jakim posługuje sie bohaterka, jestem facetem, ale do pięt jej nie dorastam.
Forum Banzaj.pl » Książka »  Komentarze do: 5 perwersyjnych książek na rozgrzanie...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!