Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Komentarze do: 4K, HDR - jaki TV do grania na konsoli...

Komentarze do: 4K, HDR - jaki TV do grania na konsoli...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2019-12-20, 14:57  //  Komentarze do: 4K, HDR - jaki TV do grania na konsoli... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: 4K, HDR - jaki TV do grania na konsoli wybrać?
Reklamy
Geronimo Gość



Post 2019-12-20, 14:57  //  Komentarze do: 4K, HDR - jaki TV do grania na konsoli... Odpowiedz z cytatem
Inwestowanie większych pieniędzy w ekrany Full HD obecnie nie ma już sensu bo technologia 4K kosztuje już naprawdę niewiele więcej. Ale kluczowa kwestia to przekątna ekranu do odległości z której oglądamy TV. 50 cali 4K powyzej 3 metrów nie ma sensu bo i tak nie zobaczymy różnicy.
Paweł Gość



Post 2019-12-21, 19:30  //  Komentarze do: 4K, HDR - jaki TV do grania na konsoli... Odpowiedz z cytatem
Dla mnie największą rewolucją było przejście na Full HD. To była prawdziwa rewolucja. 4K już nie robi takiego wrażenia. Od kilku ładnych lat filmy oglądam na 130 calowym ekranie i projektorze (do niedawna Full HD). Parę miesięcy temu zmieniłem projektor na 4K i sądziłem, że przejście na taką rozdzielczość zrobi na mnie podobne wrażenie jak przejście z 480p na 1080p. Tak jednak nie jest. Oczywiście jest lepiej - nie ma dwóch zdań ale nie jest to dramatyczna różnica.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Komentarze do: 4K, HDR - jaki TV do grania na konsoli...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!