Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory » Komentarze do: 4 powody, dla których nie warto...

Komentarze do: 4 powody, dla których nie warto...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-01-08, 17:08  //  Komentarze do: 4 powody, dla których nie warto... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: 4 powody, dla których nie warto zapuszczać brody
Reklamy
olo Gość



Post 2017-01-08, 17:08  //  Komentarze do: 4 powody, dla których nie warto... Odpowiedz z cytatem
żałosne, chyba pisane przez pedała.
krzychu Gość



Post 2019-09-30, 14:31  //  Komentarze do: 4 powody, dla których nie warto... Odpowiedz z cytatem
Witaj! Dzięki za ciekawy artykuł. Od niedawno zapuszczam brodę i myślę nad jej precyzyjnym stylizowaniem. Chodzi mi po głowie zakup trymera męskiego, właściwie jestem przekonany do takiej iwnestycji. Czy możesz mi polecić jakiś dobry trymer do podcinania brody? Na razie wytropiłem kilka ciekawych Philipsów, ale też Brauna oraz remingtona, wszystkie zostały wyróżnione w tym rankingu, jest chyba dość aktualny - https://www.prorankingi.pl/rankingi/higiena-i-pielegnacja/trymery-do-brody/ znasz któryś z tych modeli? Może znasz inne? Pozdrawiam Smile
Forum Banzaj.pl » Kosmetyki, przybory »  Komentarze do: 4 powody, dla których nie warto...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!