Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie

Komentarze do: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-01-26, 06:40  //  Komentarze do: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie
Reklamy
drunkard

Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 1
Post 2015-01-26, 06:40  //  Komentarze do: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie Odpowiedz z cytatem
Cos nie bardzo wyszla ta lista. Juz po pierwszej pozycji nawet nie zjezdzalem nizej:
-Debowa Polska 96,5%
http://www.debowa.pl/index.php?id_str=722&id_kat=3&id_lang=2
mirakle Gość



Post 2016-10-17, 07:57  //  Komentarze do: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie Odpowiedz z cytatem
Lubię mocne alkohole, ale to naprawdę lepiej pić coś porządnego z wielu przyczyn. Przede wszystkim dlatego, że drugi dzień jest łatwiejszy, a przynajmniej ja tak mam po Gutt Pure Vodka - czuję się bez porównania lepiej. Ogólnie mam wrażenie, że po prostu wódka delikatna daje totalnie inny efekt smakowy, lubią ją również kobiety. Czyż nie?
Zdenek Gość



Post 2016-11-29, 22:47  //  Komentarze do: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie Odpowiedz z cytatem
A gdzie nasz spirytus?
patriota Gość



Post 2017-08-02, 20:45  //  Komentarze do: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie Odpowiedz z cytatem
k***wa mamy polski spirytus retryfikowany 96 %
Darek Gość



Post 2019-10-09, 17:29  //  Komentarze do: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie Odpowiedz z cytatem
Na Słowacji jest coś takiego Tatratea o różnych mocach i smakach najmocniejsza wersja ma zacne 72%. Już 1 kieliszek 25 ml rozgrzewa. Ok 75zł Słowacja granica sklep słowacki z wódkami 97zł na krupówkach 120zł. Można w googlu wpisać tatratea 72% i sobie go zamówić.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: 10 najmocniejszych alkoholi na świecie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!