Forum Banzaj.pl » Hydepark » Komary muchy - moskitiery?

Komary muchy - moskitiery?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-06-11, 14:21  //  Komary muchy - moskitiery? Odpowiedz z cytatem
Może i pytanie nie do końca będzie, ale bardziej - życiowe. Czy moskitiery działają? Miałem rok temu moskitierę, ale odpadała, szybko pojawiły się na niej dziury, wyglądała fatalnie i nie spełniała swojej funkcji. Nie lepiej jakieś zapachy? Takie na zasadzie wtykania do gniazdka?
Reklamy
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2015-06-14, 11:31  //  Komary muchy - moskitiery? Odpowiedz z cytatem
A czemu miałyby nie działać? Musisz zapłacić kilka dyszek za moskitierę. Wtedy masz rozwiązanie na kilka sezonów, bo będzie zdejmowalne.
Najlepiej jeśli moskitiera będzie czarna. Po prostu dopasuj sobie tylko moskitierę pod wymiary okna i tyle.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-06-15, 14:30  //  Komary muchy - moskitiery? Odpowiedz z cytatem
No ok, wszystko fajnie, ale jaka ma ona być, aby faktycznie te kilka sezonów przetrwała? Chodzi o konkretny system montażu, zgadza się?
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2015-06-16, 20:23  //  Komary muchy - moskitiery? Odpowiedz z cytatem
Tylko niech będzie czarna. Bo chyba nie bardzo czym dyskutować, to tylko moskiery.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-06-18, 14:17  //  Komary muchy - moskitiery? Odpowiedz z cytatem
Ok - zamawiam. Pytałem i kilka spraw w sklepie, te najważniejsze wątpliwości rozwiali. Tak - to tylko moskitiera, ale mimo wszystko nie lubię źle kupować, a tym bardziej kupować drugą, taką samą rzecz.
Grazynka

Dołączył: 24 Sty 2013
Posty: 68
Post 2015-06-22, 18:01  //  Komary muchy - moskitiery? Odpowiedz z cytatem
Tesa ma najsolidniejsze moskitiery z tych, które są w sklepach/na rynku za normalne pieniądze.
W sumie nie ma opcji, żeby coś było nie tak, chyba że źle to zamontujesz. Na opakowaniu masz dokładnie pokazane, w jaki sposób należy to robić.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2015-06-23, 14:20  //  Komary muchy - moskitiery? Odpowiedz z cytatem
Od wczoraj moskitiera u nas wisi - nie było problemów z montażem, wszystko jak na opakowaniu zrobiliśmy - najpierw dokładnie okna wyczyściliśmy. Żadnych robali nie ma - raczej wydaje się to być skuteczne.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-05-26, 14:31  //  Komary muchy - moskitiery? Odpowiedz z cytatem
U mnie w domu moskitiery mam na każdym oknie bo dużo komarów miałam w poprzednich latach. Teraz wymieniam okna na takie https://okna-internorm.pl/poradnik/okna-antracyt-od-wewnatrz i będę musiała do nich dobrać nowe moskitiery, zobaczymy czy się uda bo te są dość duże.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Komary muchy - moskitiery?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!