Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie » Kolacja u mnie.

Kolacja u mnie.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
secret service

Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 3
Post 2010-11-10, 16:04  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Witam spotykam kobietę jest pierwsza randka poitem druga etc, przychodzi czas kiedy zobaczy jak mieskzam etc,

Zatem wypadałoby przyrządzić jakąś kolację, a zatem jakie dania proponujecie, czym i jak najlepiej uraczyc podniebienie wybranki... Question
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2010-11-10, 16:24  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
standardem niezawodnym winko kwiaty delikatne miesko do winka i salatka bo kobiety lubia jesc zdrowo Smile bez cebuli i czosnku Wink
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2010-11-10, 18:11  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Tak jak napisal Expert winko + kwiaty ( swiece ) to podstawa Smile

Ja zazwyczaj robie jakies spagheti + kupuje jakis slodki deser.

Mam nadzieje, ze dowiedzial sie czy nie jest przypadkiem wegetarianka ??
KamilLM

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 35
Post 2010-11-11, 12:13  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Tak jest winko (tylko takie lepsze Smile )
kwiaty jakaś lekka sałatka i mięsko Wink
marzenaa

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 11
Post 2012-02-16, 14:54  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Kolorowe dania suto doprawiane miłością..Tylko Ty i Ona. I jeszcze dobra kuchnia, która rozpala zmysły, ze świecami w tle..Polecam sałatke miłości..





Składniki


• średni seler

• kilka gałązek selera naciowego

• 3 jabłka

• 15 łuskanych włoskich orzechów

• 1/2 szklanki majonezu

• 2 łyżki soku z cytryny

• sól, pieprz, odrobina cukru



Przygotowanie.


1. Jabłka obierz, wytnij gniazda nasienne, pokrój na cienkie półplasterki, skrop połową soku z cytryny.

2. Seler obierz i blanszuj. Przestudź, pokrój w słupki i skrop resztą soku z cytryny. Orzechy posiekaj dość grubo, kilka pozostaw do dekoracji. Łodygi selera naciowego opłucz i osusz, potnij na małe kawałki (zielone części pozostaw do dekoracji).

3. Majonez przypraw solą, pieprzem i cukrem. W salaterce ułóż kawałki selera korzeniowego, naciowego, plastry jabłek i orzechy. Zalej sosem majonezowym.

4. Udekoruj połówkami orzechów i listkami selera.
Zyczę smacznego..
cloonej

Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 8
Post 2012-06-11, 11:02  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
nie wiem czy spaghetti jest dobrym pomysłem, bo laska może poczuć się nieswojo musząc wciągać makaron - będzie się czuła skrępowana
ja poszedłem za radą specjalistów i zrobiłem też coś z kuchni włoskiej, ale typowo zapiekankową potrawę - lazanię
robi wrażenie, dobrze smakuje, no i najważniejsze, że to danie, przy którym nie musisz się rozdrabniać
no i winko+ świece to podstawa Wink
pawelec85

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 38
Post 2012-07-31, 13:14  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Wciąganie makaronu jest takie sexi Very Happy
Piter

Dołączył: 21 Wrz 2012
Posty: 21
Post 2012-09-24, 11:49  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Wy piszecie, bez cebuli i czosnku a mnie kobieta powiedziała, że smaczną kolację zrobiłem ale mało czosnku:D
DonGiovane

Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 16
Post 2012-09-27, 14:41  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Ja słyszałem, ze cebula i czosnek to afrodyzjaki. Może chciała dać Ci coś do zrozumienia:D
Maja

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 14
Post 2013-09-08, 09:46  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Zapytaj ją co lubi jeść a jakich dań nie znosi i na co ma uczulenie tzn alergię. Bo czasem można przez przypadek kolacje obrzydzić albo zatruć np. orzeszkami jak ktoś uczulony.Najpierw pytaj a potem gotuj.Oj cebuli nie polecam ani czosnku bo po tym są wiatry i sex z głośnymi odgłosami typu prrr-prr a to krępuje niewiasty.szampan dobry tylko niektóre maja po nim zgagę . Very Happy udanego wieczoru.
TheMan

Dołączył: 31 Sie 2013
Posty: 161
Post 2013-09-08, 10:00  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Jeśli to polka to może schabowe z ziemniakami elegancko podane, przy świecach z dobrym półsłodkim winem.
Maja

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 14
Post 2013-09-08, 11:53  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Masz racje to na polki lepiej działa jak wydziwione dania.A poza tym wtedy są siły na spalanie kalorii w miły dla obojga sposób gimnastyczny Very Happy
blacktime

Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 11
Post 2013-11-08, 16:16  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Zamów coś gotowego. Wejdź na Foodpandę, wybierz co chcesz, skocz do sklepu na dole po wino. Powiesz, że sam ugotowałeś, a do tego zdążyłeś już pozmywać. Po czymś takim jest Twoja Wink. Tylko dobrze schowaj lunchboxy, żeby się nie wydało Wink
letaj

Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 4
Post 2014-03-15, 09:36  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Ostatnio raczyłem nowo poznaną dziewczynę małżami w białym winie na które przepis znalazłem w necie. Było to zagranie ryzykowne bo mogła nie lubić owoców morza ale na szczęście to był strzał w dziesiątkę.
Lepiej jednak podpytać dziewczynę wcześniej czy aby nie ma awersji do owoców morza.
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2017-09-15, 10:18  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Ja swoją obecną dziewczynę na jedną z randek zabrałem do Starej Zajezdni w krk. Byłą zachwycona, miejsce robi ogromne wrażenie Smile
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 966
Post 2018-07-11, 07:31  //  Kolacja u mnie. Odpowiedz z cytatem
Polecam jedzenie lekkie. Na pewano warto jest jest odrzucić fasolę, potrawy tłuste i smażone czy wzdymające. Czosnek.

Za to dobrze jest przyrządzić:
sałatkę
owoce morza
ewentualnie coś z kurczakiem

Poczytaj sobie równiez o pokrzyku wilczej jagodzie: https://planteon.pl/zielarnia/afrodyzjaki/pokrzyk-wilcza-jagoda Jest to naturalny afrodyzjak, z którego można zrobić herbatkę.
Forum Banzaj.pl » Kulinaria, męskie gotowanie »  Kolacja u mnie.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!