Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex » Kobiecy kompleks.

Kobiecy kompleks.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
delikt

Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 2
Post 2012-02-23, 00:09  //  Kobiecy kompleks. Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie,

trochę dziwnie czuję się w tak typowo męskim gronie, ale stwierdziłam, że skoro mężczyźni radzą się na damskich forach, to i ja spróbuję tutaj... Wink

Otóż mam cholerny kompleks - moje piersi są asymetryczne. Nie tylko przeszkadza mi to samej i niszczy samopoczucie, ale także nie potrafię w pełni cieszyć się seksem. Sad I tu moje pytanie - czy przeszkadza Wam taki 'defekt'? Zwracacie na to ogromną uwagę?

Zniosę to dzielnie, proszę o szczerość. Wink

Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi. Smile
Reklamy
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2012-02-23, 00:15  //  Kobiecy kompleks. Odpowiedz z cytatem
odpowiadam szczerze - a co ma ksztalt piersi do seksu? Very Happy zakladaj sexy bielizne skoro ci to przeszkadza lub facetowi twojemu, taka ktorej faceci wola nawet nie zdejmowac w trakcie typu pasy do ponczoch czy wlasnie jakis fajny biustonosz Smile

a jesli TOBIE NAPRAWDE to przeszkadza, to zyjemy w 21 wieku, 300 metrow od mojego domu jest super kliknika prywatna z super chirurgiem plastycznym, ktory takie rzeczy robi za smieszne pieniadze w porownaniu do braku kompleksow na reszte zycia typu 2-4 tys zl w przypadku jednej piersi, zeby je wyrownac, pytanie tylko czy to twoja fobia i roznica o 3% czy naprawde totalna roznica miedzy nimi o polowe

p.s. Iga Wyrwał slynna dzieki wlasnie swoim piersiom ma tez asymetryczne piersi i to sporo, tak jak kazda kobieta, nikt nie ma dwoch rownych nog, rąk, bicepsow, uszu itd
delikt

Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 2
Post 2012-02-23, 00:36  //  Kobiecy kompleks. Odpowiedz z cytatem
Żaden facet mi nigdy nic złego na ich temat nie powiedział, ale może to dlatego, że działam na zasadzie - najpierw więź emocjonalna, później seks...

S. Expert napisał:
p.s. Iga Wyrwał slynna dzieki wlasnie swoim piersiom ma tez asymetryczne piersi i to sporo, tak jak kazda kobieta, nikt nie ma dwoch rownych nog, rąk, bicepsow, uszu itd
Obejrzałam sobie tą Panią i powiem Ci szczerze, że mnie pocieszyłeś... Wink Skoro są określane mianem "najpiękniejszych polskich piersi na Wyspach" Rolling Eyes

Dziękuję! Wink
Forum Banzaj.pl » Erotyka, sex »  Kobiecy kompleks.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!