Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Klimatyzacja do biura - przenośna czy stacjonarna?

Klimatyzacja do biura - przenośna czy stacjonarna?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2020-07-16, 13:18  //  Klimatyzacja do biura - przenośna czy stacjonarna? Odpowiedz z cytatem
Jak wam się wydaje, czy klimatyzacja biurowa przenośna, czyli takie urządzenie które uruchamia się podczas upałów sprawdzi się w praktyce? W okresie letnim nagrzewa się do dosyć wysokich temperatur i to jest dosyć duży problem.
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2020-07-17, 08:05  //  Klimatyzacja do biura - przenośna czy stacjonarna? Odpowiedz z cytatem
Klimatyzację warto zamontować z tego względu, że zwiększa ona wydajność pracy.
Odpowiednia temperatura pracy, odpowiednia temperatura powietrza która jest w stanie zapewnić jedynie klimatyzator przyczynia się do zdecydowanie poprawy atmosfery i efektywności.
Jakie mogą być koszta związane z klimatyzacją? Najlepiej dowiedzieć się bezpośrednio u źródła, czyli w firmach instalatorskich np tutaj: http://hi-pol.pl/
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2020-08-28, 19:28  //  Klimatyzacja do biura - przenośna czy stacjonarna? Odpowiedz z cytatem
ja sobie kupiłem klimator na biurko, wybrałem taki sześcianik activejet, wygląda spoko i chłodzi bardzo dobrze, a do tego nie pobiera dużo prądu
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2021-09-07, 17:51  //  Klimatyzacja do biura - przenośna czy stacjonarna? Odpowiedz z cytatem
A może warto tutaj postawić na klimatyzatory przenośne ? Można je ustawić dokładnie tam, gdzie chcemy i będziemy mogli optymalnie wykorzystać ich moc:).
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2022-04-23, 08:45  //  Klimatyzacja do biura - przenośna czy stacjonarna? Odpowiedz z cytatem
Urządzenia do wykonania klimatyzacji i wentylacji kupilić w hurtowni https://www.klima-hurt.pl/. Na początku szukaliśmy tam tylko urządzeń do wentylacji, nawiewników, itp., ale przeglądając ich ofertę, zdecydowaliśmy się także zerknąć na ich urządzenia do klimatyzacji i w końcu także je tam kupiliśmy. Cenowo się to opłaciło, uważam, że jest to firma godna polecenia.
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Klimatyzacja do biura - przenośna czy stacjonarna?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!