Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » kino domowe

kino domowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
karoll_0t

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 3
Post 2012-04-25, 09:27  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Mam w planach zakup kina domowego, niedawno kupiłem tv LG 42PT353, zastanawiam się jaki zestaw dobrać i ile warto zainwestować (w końcu to ma być sprzęt na kilka dobrych lat)
Reklamy
gabriel

Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 4
Post 2012-04-30, 15:55  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Jezeli chodzi o kino domowe to nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo moze wystarczyc sprzet za 2000 zl a moze nie byc dla Ciebie satysfakcjonujacy i taki za 10,000 zl. Pytanie do czego on ma sluzyc - czy po prostu chcesz obejrzec filmy z niezlymi efektami przestrzennymi czy tez np. planujesz rowniez posluchac muzyki w stereo i ma ona Ci dostarczyc sporo satysfakcji.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2012-05-07, 08:49  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Witajcie, mam podobny problem w swoim życiu. Chcę zestaw kina domowego do dużego pokoju. W moim przypadku sprzęt będzie wykorzystywany głównie do odtwarzania muzyki, ale również i do TV. Zastanawiam się nad tym dźwiękiem przestrzennym i myślę że to dobry pomysł.

Nie jestem zbytnio obeznany, dopiero czytam po necie i szukam sprzętu po sklepach.
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2014-03-21, 23:20  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Zawsze można kupić dedykowane kino domowe. Skoro masz LG to kup kino domowe LG. Ja właśnie nad takim rozwiązaniem się cały czas zastanawiam.
kamila0109

Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 11
Post 2014-11-04, 14:03  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Dobry i tani sprzęt ma w ofercie aliexpress24.pl Znajdziesz tam szeroki asortyment od sprzętu elektronicznego po akcesoria samochodowe czy sprzęt do domu. Towar jest zamawiany prosto od producenta więc cena jest niska. Ostatnio kupowałam u nich tablet i jestem z niego zadowolona. Dodatkowo 11 listopada ma się odbyć Festiwal Zakupów i będzie można kupić jeszcze taniej, nawet o 50%. Smile
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2014-11-23, 23:56  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
jeśli masz telewizor lg to zalecam ci zakup też kina domowego tej firmy ponieważ:
- wszystko będzie współgrać, licząc razem z wyglądem
- wszystko masz 1 marki
- w zestawie masz odtwarzacz filmów
- głośniki bezprzewodowe, bluetooth itp.
markowCRT

Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 687
Post 2014-12-03, 23:02  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
A to na pewno. Sprzęt będzie się lepiej integrował. Nawet stylowo będzie pasował. LG ma taki styl nowoczesny, da się zauważyć. W najnowszych większych telewizorach umieszczają nawet ozdobne elementy Swarovskiego. Nieźle to wygląda.
Tojka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 109
Miasto: MAZURY
Post 2014-12-22, 12:26  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Ciekawym rozwiązaniem jest soundbar LG , można go umieścić praktycznie wszędzie a efekty są naprawdę znakomite i przy tym brak plątaniny kabli Smile .
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2014-12-22, 12:37  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Soundbar (niewazne jakiej firmy) ma sens tylko wtedy, gdy pomiesczenie jest foremne czyli bedzie mozliwosci odbijania sie fali akustycznej od scian. A efekty nigdy nie dorownaja przyzwoitemu zestawowi 5.1
kobalt

Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 102
Post 2014-12-24, 11:00  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Rafal napisał: Soundbar (niewazne jakiej firmy) ma sens tylko wtedy, gdy pomiesczenie jest foremne czyli bedzie mozliwosci odbijania sie fali akustycznej od scian. A efekty nigdy nie dorownaja przyzwoitemu zestawowi 5.1


większosć pomieszczeń jest foremnych chyba zę ktoś mieszka w zamku. A co do efektów to wiadomo, nie jest to 5.1 czy 7.1 i kroków się nie usłyszy ale sam subwoofer już dużo roboty będzie robił.
cyfrowedomy

Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 1
Post 2015-02-20, 13:26  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Jeśli potrzebujecie sprzętu wysokiej jakości - dla pasjonatów, kinomanów, audiofilów, zapraszamy do naszego sklepu cyfrowedomy.pl Telewizory, projektory, profesjonalny sprzęt audio. To wszystko u nas.
BogusiaS

Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 7
Post 2015-04-27, 08:18  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Rafal napisał: Soundbar (niewazne jakiej firmy) ma sens tylko wtedy, gdy pomiesczenie jest foremne czyli bedzie mozliwosci odbijania sie fali akustycznej od scian. A efekty nigdy nie dorownaja przyzwoitemu zestawowi 5.1


Dobrze wiedzieć, tylko wg mnie to nie tylko foremne a nie zagracony pokój Smile Na electro.pl sporo można wyszukać. Ja generalnie głośniki chowam po rogach, a porządny bas tuba za łóżkiem, kapcie spadają Smile
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2015-06-24, 23:12  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
foremny i prede wszystkim przestronny pokój minimum 25 mkw poniżej nie ma co inwestować, bo po połgodzinnym seansie avatar ból głowy będzie jak 6 na 9. Lepiej zainwestować w dobre audio, są fajne zestawy człowieku avans.pl wejdz tam przy produkcie masz opinie poczytaj sobie komentarze
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2015-07-18, 16:01  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Szukałem od dawna dobrego kina domowego. Kolega mi polecił stronkę electro.pl i tam znalazłem Kino domowe SAMSUNG HT-J5150/EN . Muszę poczekać do wypłaty i jeszcze parę groszy dołozyć
Zelek26

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 18
Post 2015-07-20, 11:30  //  kino domowe Odpowiedz z cytatem
Nie znam się na tym za bardzo, ale kiedyś kolega siedział dość dobrze w temacie i wtedy polecił mi (na przyszłość) ten sklep salonaudiovideo.pl . Mówił, że mają tam produkty bardzo dobrych i cenionych firm, które montuje się w hotelach, dyskotekach itd, tworzy jakieś systemy nagłośnieniowe, które są dobrane do akustyki pomieszczeń itd.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  kino domowe
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!