Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Kiedy zginą pszczoły, zginiemy i my!!!!

Kiedy zginą pszczoły, zginiemy i my!!!!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
dickkormor

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 37
Post 2015-07-29, 17:04  //  Kiedy zginą pszczoły, zginiemy i my!!!! Odpowiedz z cytatem
Witam,
Niedawno słyszałem w telewizji informację, że pszczelarzom rolnicy bezmyślnie wytruli pszczoły stosując w nieodpowiednim czasie opryski roślin na swoich polach. Bardzo mną wstrząsnęła taka bezmyślność.
Bo kto zapyli rośliny, które nam ludziom służą za pokarm kiedy braknie pszczół????

Wiele lat temu znany fizyk Albert Einstein przepowiedział, ze cztery lata po wyginięciu pszczół zginiemy my ludzie.
Co Państwo o tym sądzą?

Więcej informacji na ten temat (w tym o innych przyczynach śmierci pszczół) znajdziecie Państwo w artykule Pana Damazego Leszczyńskiego: „Po co ludziom pszczoła”.

Artykuł ten Państwo znajdziecie na stronach 3i 4 numeru 31/2015 tygodnika: „Gwiazdy mówią...”.

Może warto zapoznać się z tym artykułem w jakimś saloniku prasowym?

Wyjaśnienie: Nie mam żadnego kontaktu z Redakcją tego czasopisma, ani z Autorem artykułu. Jestem tylko stałym i wieloletnim czytelnikiem tego czasopisma.
Pozdrawiam,
dickkormor
Reklamy
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Kiedy zginą pszczoły, zginiemy i my!!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!