Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » kiedy najlpeij wykonac geometrię kół?

kiedy najlpeij wykonac geometrię kół?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
korner

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 172
Post 2015-12-23, 09:06  //  kiedy najlpeij wykonac geometrię kół? Odpowiedz z cytatem
Jak w temacie czuje, że samochód lekko zadzodzi mi w lewo. Przypuszczam, że konieczna będzie geometria zawieszenia Ruda Śląska to dobre miejsce na naprawy, bo znalazłem taka promocje: serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy Zastanawiam się tylko czy to rzeczywiście trzeba to teraz robic, czy lepiej jakoś na wiosnę?
Reklamy
Stanisław

Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 27
Miasto: Zabrze
Post 2016-01-22, 13:24  //  kiedy najlpeij wykonac geometrię kół? Odpowiedz z cytatem
Zrób to przed zimą i to najlepiej w dobrym punkcie, najlepiej w ASO. Sam się przekonałem, że ASO jest dużo lepsze od niezalęznych warsztatów myślę, że najlepiej robić wszystko ze swoim samochodem od razu, gdy wyczujemy, że coś się dzieje i zawsze u najlepszych. Bo później będziesz musiał drugi raz powtarzać geometrię lub jeszcze gorzej będzie...
Jaro87

Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 10
Post 2016-01-23, 10:37  //  kiedy najlpeij wykonac geometrię kół? Odpowiedz z cytatem
Mi zawsze robią geometrię przy okazji wymiany części gumowych w zawieszeniu. A myślę, że ustawienie jest bardzo ważne. Pamiętam jak jechałem kiedyś Volvo znajomego. To była masakra, bo jak puszczałem kierownicę to dość drastycznie skręcał w prawo, więc ciągle musiałem walczyć z kierownicą...
polonez

Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 217
Post 2019-01-08, 20:23  //  kiedy najlpeij wykonac geometrię kół? Odpowiedz z cytatem
O, też mam volvo! A jak robię geometrię, to tylko w Volvos
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  kiedy najlpeij wykonac geometrię kół?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!