Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Karta fitness

Karta fitness

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Tobisz01

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 104
Post 2015-05-07, 12:49  //  Karta fitness Odpowiedz z cytatem
Przez ostatnie 3 miesiące wydałem kupę kasy na karnet do klubu, podobno karty fitness wychodzą taniej, ale skąd je wziąć? Niektórzy, wiem, że z pracy mają, ale u nas benefitów nie ma, mogę sobie sam kupić taką kartę gdzieś? Jeśli tak to gdzie i za ile?
Reklamy
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-05-11, 14:29  //  Karta fitness Odpowiedz z cytatem
Zawsze możesz uprawiać jogging, wyjdzie taniej. A poważnie - studenci zawsze mają jakieś rabaty, np. karta BeActive, z wjazdami do różnych miejsc. Jeżeli studiujesz lub się uczysz to nie ma problemu. Ewentualnie nie wiem, czy nie znalazłbyś czego na zakupach grupowych.
przemas

Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 28
Post 2015-05-14, 20:07  //  Karta fitness Odpowiedz z cytatem
Fajna sprawa z tą kartą. Zazwyczaj jak wykupuje się karnet to ma się wstęp tylko do danej siłowni czy klubu fitness już nie mówiąc że czasami są limity czasowe. A tu za taką cenę wstęp bez ograniczeń i z tego co widziałem to sporo klubów honoruje tę kartę.
Tobisz01

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 104
Post 2015-05-14, 20:10  //  Karta fitness Odpowiedz z cytatem
No coś takiego dla studentów by mogło być. Jaki to koszt i gdzie się kupuje?

A co do joggingu to spoko, łatwo powiedzieć, ale z motywacją ciężko, jak nikt nie patrzy Wink
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-05-15, 10:29  //  Karta fitness Odpowiedz z cytatem
Łatwo wygooglać.Z motywacją, jak do innych ćwiczeń - albo się ją, albo nie. Im ćwiczenia wymagają więcej czasu, tym ciężej się do nich zabrać.
Tobisz01

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 104
Post 2015-05-28, 17:21  //  Karta fitness Odpowiedz z cytatem
Ja zauważyłem, ze mi łatwiej się zmobilizować razem z innymi ludźmi...
zamówiłem tą kartę, z dostawą do wybranego klubu za friko Wink
Asterix

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 132
Post 2015-05-29, 10:36  //  Karta fitness Odpowiedz z cytatem
Coś w tym jest. Zresztą wiele czynności trudniej wykonywać w domu, także ćwiczyć. A świeże powietrze jest fajne, ale tylko kiedy pogoda sprzyja. Dlatego taka popularność tego typu klubów.
Tobisz01

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 104
Post 2015-05-29, 14:09  //  Karta fitness Odpowiedz z cytatem
Poza tym chodzi o też o zdrowie, w domu nie mam pewności czy ćwiczenia wykonuje dobrze czy nie szkodzę swoim stawom chociażby. Już raz nabawiłem się kontuzji kolana, jak mnie żona na chodakowską namówiła Wink
Wolę jednak pod okiem trenera ćwiczyć Wink A w razie gdyby jednak coś się stało (odpukać), to w cenie tej karty jest ubezpieczenie, opieka medyczna i nawet rehabilitacja.
kamilKa

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 11
Post 2015-06-30, 12:13  //  Karta fitness Odpowiedz z cytatem
Ja niestety z kartą nie pomogę ale mój znajomy ćwicząc na siłowni chciał dołożyć do treningu suplement http://nutrimania.pl/71-bialka-wolowe twierdząc że nie tylko jego efekty będą trwalsze to szybciej osiągnie wymarzoną sylwetkę przez co mnie kasy straci na karnety bo krócej będzie musiał trenować. Figure ma teraz super ale czy dalej ćwiczy to nie wiem bo przeprowadziłam się i rzadko go widuję
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Karta fitness
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!