Forum Banzaj.pl » Hydepark » Kąpiel psa

Kąpiel psa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 885
Post 2018-10-04, 12:11  //  Kąpiel psa Odpowiedz z cytatem
Mam psa od paru dni. To około 10 miesięczna suka, przypominjąca owczarka niemieckiego. Wcześniej biegała po polach i wsiach u znajomych. Zastanawiam się, czy nie powinnismy jej wykapać. Ale czego do tego użyć. I jak często powinno się psa kąpać. Narazie jest chora, więc to i tak musi poczekać, nie mniej jednak wdzięczny będę za wasze opinie.
Reklamy
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 910
Post 2018-10-04, 13:26  //  Kąpiel psa Odpowiedz z cytatem
Jak najbardziej warto będzie psa wykąpać. Przygotuj sie jednak na cała łazienkę pełna wody skoro pies jeszcze nigdy nie był kąpany Very Happy Musi się do tego przyzwyczaić.

Po pierwsze polecam odpowiedni szampon: https://over-zoo.com/ - dobre składy mają te kosmetyki.

Po drugie najlepiej na kąpiele wybrać wieczorna porę oraz unikać przeciągów.Tak aby psiak sie nie przeziębił.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1271
Post 2020-07-16, 21:31  //  Kąpiel psa Odpowiedz z cytatem
Niektóre psy nie lubią się kąpać, na przykład mój buldog francuski....
crash

Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 385
Post 2020-08-10, 13:21  //  Kąpiel psa Odpowiedz z cytatem
Gorzej jest z kąpaniem kotów Wink
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2021-01-19, 21:16  //  Kąpiel psa Odpowiedz z cytatem
Mój się nie chce kąpać za bardzo. Dlatego nie przesadzamy, raz na miesiąc to max.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2021-01-21, 22:44  //  Kąpiel psa Odpowiedz z cytatem
Pies musi na pewno czuć się komfortowo podczas kąpieli, nie powinno wykonywać się tego zabiegu pielęgnacyjnego na siłę bo to może źle się skończyć. Z czasem psiak w ogóle może nie chcieć się kąpać. Odpowiednie środki do mycia ja zamawiam na https://johndog.pl/ . Mają szampony, płyny, środki do czyszczenia łap. Bo je pielęgnujemy codziennie, a z kąpielą bywa różnie. Czasami psiak sam się domaga, innym razem trzeba go zachęcać.
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Kąpiel psa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!