Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Justyna Kowalczyk mistrzynią świata na 15 km w biegu łączony

Justyna Kowalczyk mistrzynią świata na 15 km w biegu łączony

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-02-23, 23:28  //  Justyna Kowalczyk mistrzynią świata na 15 km w biegu łączony Odpowiedz z cytatem
Wygląda na to, że byliśmy świadkami dwóch przewrotów pałacowych. Z tronu mistrza świata został zrzucony Adam Małysz, który bronił tytułu a ostatecznie zajął 22 miejsce. Jednym z rewolucjonistów był Kamil Stoch, który zajął miejsce 4 (brawo).

Jak wspomniałem były dwa przewroty pałacowe. Efektem drugiego jest mistrzostwo świata Justyny Kowalczyk na 15 km w biegu łączonym. Wydaje się, że mamy kandydatkę na objęcie schedy po Małyszu - dyscyplina inna, ale również piękna. Justyna Kowalczyk to wciąż młoda zawodniczka i najlepsze ma jeszcze przez sobą. Mam nadzieje, że jej panowanie potrwa długo!

Poniżej ostatnie kilkaset metrów przez metą z jakże szczęśliwym (i wypracowanym) końcem.

Reklamy
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2009-02-24, 01:01  //  Justyna Kowalczyk mistrzynią świata na 15 km w biegu łączony Odpowiedz z cytatem
Zaczalem ogladac w TV jak wystartowaly i musze powiedziec, ze byla to jedna z najbardziej fascynujacych transmisji sportowych jakie dane mi bylo ostatnio ogladac. Chyba polubie biegowki Wink
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-02-28, 16:06  //  Justyna Kowalczyk mistrzynią świata na 15 km w biegu łączony Odpowiedz z cytatem
Justyna Kowalczyk zdobyla drugie zloto tym razem na 30km. Mamy pierwszego sportowca zimowego, ktory zdobyl podczas 1 MŚ 3 medale. Małysz i wcześniej Łuszczek zdobyli po dwa medele. Scenariusz bardzo podobny jak w biegu na 15km. Wiozla sie za rywalkami by w koncowce wystrzelic do przodu. O ile w biegu na 15km bylo to na niemal na ostatnich 200m to tutaj zaatakowala wczesniej.
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2009-03-23, 01:46  //  Justyna Kowalczyk mistrzynią świata na 15 km w biegu łączony Odpowiedz z cytatem
dzis przeszla sama siebie Smile

Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2009-03-23, 02:51  //  Justyna Kowalczyk mistrzynią świata na 15 km w biegu łączony Odpowiedz z cytatem
No dziewczyna zdobyla praktycznie wszystko co miala do zdobycia w tym sezonie Smile

Trzymam kciuki zeby w roku olimpijskim byla w podobnej formie.
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Justyna Kowalczyk mistrzynią świata na 15 km w biegu łączony
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!