Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Johnny Depp w Batmanie :o

Johnny Depp w Batmanie :o

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
S. Expert

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 5724
Post 2008-08-04, 11:57  //  Johnny Depp w Batmanie :o Odpowiedz z cytatem
Przed twórcami „The Dark Knight” nie lada wyzwanie. Bardzo wysoko postawili sobie poprzeczkę przed kolejną ekranizacją przygód Batmana, „Mroczny rycerz” bije bowiem wszelkie rekordy popularności.

Aby móc liczyć na porównywalny sukces, musza zatrudnić równie popularnego, co Heath Ledger aktora. Tym razem, co nas bardzo cieszy, pod uwagę brany jest Johnny Depp. Miałby on zagrać Człowieka-Zagadkę, postać w która wcielił się kilka lat temu Jim Carrey.

Drugim czarnym charakterem, z którym być może zmierzy się Batman w kolejnym filmie, ma być Philip Seymour Hoffman, który wcieliłby się w rolę Pingwina.

Johnny Depp 1.jpg
 Opis:  
 Rozmiar:  21.82 KB
 Odsłon:  61 raz(y)

Johnny Depp 1.jpg

Reklamy
Szemron

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 10
Post 2010-01-06, 11:11  //  Johnny Depp w Batmanie :o Odpowiedz z cytatem
To prawda, że twórcom DK będzie bardzo trudno nakręcić film, który będzie miał zbliżoną popularność do tego ostatniego. Z pewnością Johnny Depp mógłby w tym pomóc, ale jeszcze nie wiadomo, czy go zaangażują. Jak zwykle w przypadku takich kasowych hitów, czyta się o chęciach zatrudnienia największych gwiazd, ale połowa z tego to zazwyczaj plotki.

W każdym razie Christian Bale jest według mnie nie do zastąpienia w tej roli.
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-01-09, 00:32  //  Johnny Depp w Batmanie :o Odpowiedz z cytatem
Hoffman jako Pingwin? Jestem za. Na pewno nie będzie to komiczna postac jaka stworzyl DeVitto.
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Johnny Depp w Batmanie :o
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!